1093
44

دارم میمیرم بینیم کیپه گلوم داغونه نمیتونم آب دهانمو قورت بدم گوشمم درد میکنه بچه م ۳۹ روزه س میترسم بگیره شیرمم میدم بهش دکترم رفتم چیزی نمیدن مایعات میخورم بخور هم میکنم چیکار کنم میترسم بچه م بگیره،آنتی بیوتیک میخام که نمیدن.شما تواین شرایط چی استفاده کردین

سامیار نازنینم ۴۸ دقیقه بامداد ۱۴ دی ۱۳۹۷ دستشو گذاشت تو دست مامانش و شد یه فرشته زمینی

آنتي بيوتيك توو دوران شيردهي خوب نيست بعد ميگي لعنت به دكترا😐

چرا من دیدم دیدم که خیلی میدن حتی برای عفونت های بعد عمل سز و طبیعی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
1037
1101

بالاخره یه انتی بیوتیکی هست که بشه تو شیر دهی خورد دیگه 

خودتو ببند به شلغم 

اب نمک غر غره کن چند بار

لیمو شیرین بخور  

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
1091
چرا من دیدم دیدم که خیلی میدن حتی برای عفونت های بعد عمل سز و طبیعی

اينكه ديده باشين دليل نميشه كار درستي باشه

سر يه سرماخوردگي آنتي بيوتيك نميدن توو دوران شيردهي گل من😐

خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس

عزیزم بچت نمیگیره چون از طریق شیرت بهش عوامل ایمنی میرسه

علائمت حتما ویروسی بوده که دارو ندادن آنتی بیوتیک طعم شیرتو عوض میکنه ممکنه بچت زده بشه چرا اصرار الکی میکنی

اتفاقا به جای لعنت باید درود لفرستی به پزشکی که الکی دارو نداده

عزیزم ویروس سرماخوردگی تا ۳روز منتقل میشه بعداز ۳روز ویروسا از بدنت از بین میرن.پس نگران تباش .اما تا زمانی که کامل خوب بشی .ماسک بزن پیاز بخور.عسل زنجبیل و لیمو قاطی کن بخور .وقبل از شیر دادن دستات و سینتو بشور .سرتو عقب نگه دار که نفست به بچت نخوره

1089