2726
عنوان

یه صوال بامزه چند گرم یا کیلو گرم طلا دارین😃😃😃🎈🎈

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 87 پست
فک کنم وزنارو اشتباه نوشتی آخه دستبند 4گرمی یا اشتر 20 گرمی داریم مگه 😶

اره دستبندم ظریفه ..شایدم ۴گرم نباشه..نمیدونم..ولی انگشترم خعلی سنگینه. اروزنی خریده بودم حدود ۴تومن

نی نی یار مگه چیکار کردم کاربریم کجایی😭😭
هیچ گرم حتی یک مثقال هم برمن حرام است 😕

خوب مثقال که از گرم بیشتره.

هر 4 گرم و خورده ای میشه یک مثقال

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوشگله خدا نقاشیش کرده 

اره خیلی😍

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728

[QUOTE=82011289]خوب مثقال که از گرم بیشتره. هر 4 گرم و خورده ای میشه یک مثقال[/QUOTE

واقعا من چه میدونم اخه خخخخخ اوایل ازدواج طلاداشتم حدودشصت گرم سرویس داشتم بعد واسه خونه فروختم همینطور النگوهاگوشوارهامو حتی حلقمم فروختم😕😯

جیگرداریم دخترداریم❤❤

نگم برات يه سرويس جواهر يه سرويس معمولي يه حلقه برليان اصل سه تا معولي گردنبند كه نگو هر مدلشو بخواي كلا ميخوام بگم سرتا پام طلاست

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
منم فقط یه حلقه طلا سفید دارم با انگشتر نشونم که از بس کوچیک بود نگه داشتم هیچ وقت یادم نره برام چی ...

خداروشکر عزیزم 😍

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
عزیزم یه سوال وقتی برات کادو اوردن  فاکتورشم بهت دادن  من یه نیم ست بدون فاکتور دارم الان ...

اره فاکتورش تهه جعبه بود

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.