2733
2734
عنوان

مادر پسر دوست من😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5565 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا ک عروس اورد متوجه میشه چ اشتباهی کرده  و دخترش چقدر براش بیشتر فرزندی میکنه نگران نباش

عروس داره چه عروسایی حسود به تمام معنا خودشم میدونه ولی بازم بخاطر پسراش از گلوی خودش و بابام میزنه بهشون میده 

2728
تو این ۳۴ سال دومیلیون😳

باور کن من هیچچچچچ خرجی نکردم ۲۰ سالگی ازدواج کردم همه هزینه دانشگاهمو شوهرم داد رسم ماست داماد جهاز بخره جهاز نداد سیسمونیم شوهرم نذاشت گفت بچه خودمه خودم میخرم

هی عزیزم...تا بوده همین بوده...زن تو ایران محکوم به نبودنه شخصیته...😔😔😔

وقتی خود خانما تغییر کردن همه چیز عوض میشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
هی عزیزم...تا بوده همین بوده...زن تو ایران محکوم به نبودنه شخصیته...😔😔😔

مثلا باغ دارن یک میوه داشته باشن جعبه جعبه خوباشو میچینه برای اونا ریزاشو بمن میده😭😭😭😭😭

باور کن من هیچچچچچ خرجی نکردم ۲۰ سالگی ازدواج کردم همه هزینه دانشگاهمو شوهرم داد رسم ماست داماد جهاز ...

شما به دخترت حسابی بها بده و این زنجیره معیوب رو قطع کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شوهرم میگه کل زندگیم مال دخترمه کلی براش برنامه داره شوهرم متنفره از دختر و پسر کردن آدما

خودتم متنفرباش 

شما به دخترت حسابی بها بده و این زنجیره معیوب رو قطع کن 

سالی ۶ جفت کفش مارک براش میخره کلی به دخترمون میرسه من اندازه یکسال دخترم تا الان برای خانوادم خرج نداشتم.

2706