1147
44
عنوان

مادر پسر دوست من😭😭😭😭😭

1209 بازدید | 76 پست

انقد دلم پره به زور جلوی بغضمو گرفتم مامانم خیلیییییییییی پسر دوسته من تک دخترم سه تا پسر داره انگار پسراش هر کدوم یک تکه از جونشن ولی منو انگار از تو کوچه پیدا کرده😭😭😭😭😭

😎 

اول فک کردم میگی مامان دوست پسرت 😐

آموزش زبان کنکور..دبیرستان..راهنمایی..گرامر .. خصوصی و مجازی و در خانه یا اموزشگاه ( کودکان استثنایی با توانایی یادگیری هم پذیرفته میشود ❤ برای هماهنگی بیاید خصوصی . #تهران

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157

بعضی خانما به خاطر ضعف شخصیت خودشون  از بچه هم جنس خودشون خوششون نمیاد چون فکر میکنن ممکنه مثل خودشون توسری خور وضعیف بشه وعاشق جنسیتی میشن که توی ذهن خودشون قوی هست 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1125
از اول عمرم تبعیض بوده بین منو و اونا تا الان که ۳۴ سالمه شاید سر جمع ۲ میلیون خرج من نکرده ولی برای ...

فردا ک عروس اورد متوجه میشه چ اشتباهی کرده 

و دخترش چقدر براش بیشتر فرزندی میکنه نگران نباش

آی نید اِ بی بی دی با بیدی بو   
584
از اول عمرم تبعیض بوده بین منو و اونا تا الان که ۳۴ سالمه شاید سر جمع ۲ میلیون خرج من نکرده ولی برای ...

تو این ۳۴ سال دومیلیون😳

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
پدرم ک من و خواهرمو اولاد خودش نمیدونه چون پسر نداره میگه من اولاد ندارم

وای چه بد

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
فردا ک عروس اورد متوجه میشه چ اشتباهی کرده  و دخترش چقدر براش بیشتر فرزندی میکنه نگران نباش

عروس داره چه عروسایی حسود به تمام معنا خودشم میدونه ولی بازم بخاطر پسراش از گلوی خودش و بابام میزنه بهشون میده 

😎 
تو این ۳۴ سال دومیلیون😳

باور کن من هیچچچچچ خرجی نکردم ۲۰ سالگی ازدواج کردم همه هزینه دانشگاهمو شوهرم داد رسم ماست داماد جهاز بخره جهاز نداد سیسمونیم شوهرم نذاشت گفت بچه خودمه خودم میخرم

😎 
835