2410
2553
عنوان

بچه ها کی هم خودش هم شوهرش مینور بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 3400 بازدید | 35 پست

من و همسرم جفتمون مینور هستیم 

بچه نمیخواییم ولی زوج هایی رو میشناسیم که جفت مینور هستند و بچه شون مینور یا سالمه 

به هر حال احتمال سالم بودن یک چهارم و مینور بودن یک دوم هست

😁
سلام الان ازدواج‌کردید یا میخواین عقد کنید .در ژنتیک میگه اگر دونفر هر دو مینور باشند ۱/۴ از فرزندا ...

لطفا اطلاعات اشتباه ندید 

در ازدواج دو مینور یک چهارم احتمال ماژور 

یک چهارم احتمال سالم و یک دوم مینور هست

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کم خون می دونم ولی می گم خدای نکرده ماژور نباشه

نگران نباش عزیزم

خدا رو شکر در مورد تالاسمی علم آنقدر پیشرفت داشته که ماژور رو توی بارداری تشخیص میدن

اگر خدای نکرده هم مجبور به سقط بشی برای ماژور ، بعدش زود باردار میشی 

خودت رو آروم و شاد نگهدار

😁
لطفا اطلاعات اشتباه ندید  در ازدواج دو مینور یک چهارم احتمال ماژور  یک چهارم احتمال سالم ...

الان این چیزی که شما نوشتید با گفته من چه تفاوتی داشت .۱/۴ سالم شد .دیگه پزشک نمیاد روی دو مینور حساب کنه .و این ریسک رو کلی در نظر میگیره دوست گرامی 

2720
الان این چیزی که شما نوشتید با گفته من چه تفاوتی داشت .۱/۴ سالم شد .دیگه پزشک نمیاد روی دو مینور حسا ...

شما پزشک هستید ؟

بنده چون مینور هستم به خوبی میدونم پزشک روی چی حساب میکنه

فرق بین مینور و ماژور خیلی زیاده 

و تحت هیچ شرایطی یکی حساب نمیشن 

شما داری برای یه مادر باردار کامنت میذاری و مسئول صحت و سقم حرفاتون هستی

😁
شما پزشک هستید ؟ بنده چون مینور هستم به خوبی میدونم پزشک روی چی حساب میکنه فرق بین مینور و ماژور خ ...

اتفاقا چون مسول حرفهام هستم کامنت میگذارم .شما اگر با یک فرد مینور بخواهید ازدواج کنید بهتون اجازه نمیدهند.برای همین بنده اول پرسیدم که عقد میخواهید بکنید یا ازدواج کردید.

اتفاقا چون مسول حرفهام هستم کامنت میگذارم .شما اگر با یک فرد مینور بخواهید ازدواج کنید بهتون اجازه ن ...

اجازه میدن آقای محترم 

بنده خودم مینور هستم 

با یک فرد مینور هم ازدواج کردم 

فقط اطلاع و مشاوره در مورد خطرات و احتمال ماژور شدن میدن

😁
اجازه میدن آقای محترم  بنده خودم مینور هستم  با یک فرد مینور هم ازدواج کردم  فقط ا ...

دوست گرامی و بزرگوار .شما کی ازدواج گردید .تا اونجایی که میدونم معمولا به دو فرد مینور اجازه ازدواج نمیدهند .حد اقل در این چند سال که بررسی کردم .حتی گاهی افراد عنوان میکنند ما فرزند نمیخواهیم و لی قبول نمیکنند .خودم خیلی موارد رو دیدم .بعد من فقط نظر دادم .و حرف اشتباهی هم نزدم فقط شما فرمودید دو مینور و یاک ماژور بنده هر سه مود رو پر ریسک عنوان کردم.ایشون هم ازدواج گردند و امیدواریم مشکلی پیش نیاد .همچنین برای شما و فرزندانتون .ولی من مشاوره رو نفهمیدم چی بهشون میگند .چون میدونم که یک فرزند ماژور چقدر سخته و چه ناراحتی میکشند والدینش .

2714
دوست گرامی و بزرگوار .شما کی ازدواج گردید .تا اونجایی که میدونم معمولا به دو فرد مینور اجازه ازدواج ...

آزمایش ازدواج از سری آزمایش های پیش آگاهی هست 

یعنی اگر در پاسخ آزمایشگاه فرد تالاسمیک چه مینور چه ماژور باشه یا اعتیادش مثبت باشه از منظر قانونی نمیتونن از ازدواج جلوگیری کنن و نمیکنن

بنده ده روز قبل آزمایش دادم و ان شاء الله در یک ماه آینده ازدواج رسمی میکنم

برای همین اطلاعاتم در مورد آزمایش قبل ازدواج به روز هست 

و در مورد مشکلات ماژور بودن حق کاملا با شماست 

😁
آزمایش ازدواج از سری آزمایش های پیش آگاهی هست  یعنی اگر در پاسخ آزمایشگاه فرد تالاسمیک چه مینو ...

بهامید خدا بسلامتی ازدواج کنید .یعنی هر دونفرتون مینور هستید .چه مشاوره ای بهتون دادند.چی گفتند 

بهامید خدا بسلامتی ازدواج کنید .یعنی هر دونفرتون مینور هستید .چه مشاوره ای بهتون دادند.چی گفتند  ...

ممنونم 

هیچی ما خودمون اعلام کردیم که مینور هستیم 

و گرنه از من آزمایش ادرار میگرفتن و از ایشون خون و ادرار 

بعد که مینور بودن معلوم می‌شد از من هم خون میگرفتن

جفتمون آزمایش ادرار و خون دادیم و باهامون صحبت کردند در مورد خطرات ماژور شدن

تحصیلات خودمون و موقعیت اجتماعی مون رو پرسیدن 

جون خودم عضو فعال انجمن تالاسمیک ها بودم دیدن اطلاعات داریم و دردسرای بچه دار شدن رو میدونیم 

یه فرم امضا کردیم و تمام 

😁
ممنونم  هیچی ما خودمون اعلام کردیم که مینور هستیم  و گرنه از من آزمایش ادرار میگرفتن و ا ...

واقعا .جای فکر داره ولی موفق باشید .امیدوارم یک چهارم سالم نصیبتون بشه چون خیلی دردناکه 

واقعا .جای فکر داره ولی موفق باشید .امیدوارم یک چهارم سالم نصیبتون بشه چون خیلی دردناکه 

ممنونم 

ما قصد نداریم بچه داشته باشیم

والد بودن مسئولیت بزرگی هست که اولویت ما نیست

😁
من و همسرم جفتمون مینور هستیم  بچه نمیخواییم ولی زوج هایی رو میشناسیم که جفت مینور هستند و بچه ...

ببخشید معذرت میخوام میخوام بدونم اگ یکی مینور الفا باشه یکی بتا بازم اجازه ازدواج نمیدن؟؟

2706