1147
1273

سلام بچه ها کسی بوده که هم خودش و هم شوهرش مینور بوده باشن و بچه شون سالم بدنیا اومده باشه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
قطعا بچه هم کم خون میشه

کم خون می دونم ولی می گم خدای نکرده ماژور نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦
دو تا از بچه ها مینور شدن یکی از بچه ها ماژور

مگه آزمایش هفته دهم ماژور مشخص نکرد؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

الان ازدواج‌کردید یا میخواین عقد کنید .در ژنتیک میگه اگر دونفر هر دو مینور باشند ۱/۴ از فرزندان میتونه سالم باشه و ۳/۴از قرزندان میتونند مثبت باشند یعنی تالاسمای ماژور داشته باشند .بر این اساس معمولا دونفر که مینور هستند رو اجازه ازدواج نمیدهند چوم ریسک بیمار بودن بچهها زیاده 

1274
سلام الان ازدواج‌کردید یا میخواین عقد کنید .در ژنتیک میگه اگر دونفر هر دو مینور باشند ۱/۴ از فرزندا ...

دوساله ازدواج کردیم شوهرم مینوره.. من آزمایش کینور هم دادم ولی گفتن مینور نیستم .. ولی تو. ای دوسال آزمایشم همش کم خونی نشون داد رفتم یه متخصص خون شیراز گفت تو یه نوع دیگه مینور هستی ک تو آزمایش راحت نشون نمیده‌.. حالا باردارم ... تو رو خدا دعام کنید بعد از کلی درمون باردارشدم‌...

البته فکنم میگن از هر ۴بچه یکیش ماژوره نه سه تاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوساله ازدواج کردیم شوهرم مینوره.. من آزمایش کینور هم دادم ولی گفتن مینور نیستم .. ولی تو. ای دوسال ...

نگران نباشید ..دکتر دارو داده .قرص اهن و .... که مصرف بفرمایید .پس با این شرایط نگرانیتون باید کمتر باشه .استرس به خودتون راه ندید .دکترتون هم حتما فالو میکنه که مشکلی پیش نیاد به امید حق 

1226

من و همسرم جفتمون مینور هستیم 

بچه نمیخواییم ولی زوج هایی رو میشناسیم که جفت مینور هستند و بچه شون مینور یا سالمه 

به هر حال احتمال سالم بودن یک چهارم و مینور بودن یک دوم هست

سلام الان ازدواج‌کردید یا میخواین عقد کنید .در ژنتیک میگه اگر دونفر هر دو مینور باشند ۱/۴ از فرزندا ...

لطفا اطلاعات اشتباه ندید 

در ازدواج دو مینور یک چهارم احتمال ماژور 

یک چهارم احتمال سالم و یک دوم مینور هست

کم خون می دونم ولی می گم خدای نکرده ماژور نباشه

نگران نباش عزیزم

خدا رو شکر در مورد تالاسمی علم آنقدر پیشرفت داشته که ماژور رو توی بارداری تشخیص میدن

اگر خدای نکرده هم مجبور به سقط بشی برای ماژور ، بعدش زود باردار میشی 

خودت رو آروم و شاد نگهدار

لطفا اطلاعات اشتباه ندید  در ازدواج دو مینور یک چهارم احتمال ماژور  یک چهارم احتمال سالم ...

الان این چیزی که شما نوشتید با گفته من چه تفاوتی داشت .۱/۴ سالم شد .دیگه پزشک نمیاد روی دو مینور حساب کنه .و این ریسک رو کلی در نظر میگیره دوست گرامی 

الان این چیزی که شما نوشتید با گفته من چه تفاوتی داشت .۱/۴ سالم شد .دیگه پزشک نمیاد روی دو مینور حسا ...

شما پزشک هستید ؟

بنده چون مینور هستم به خوبی میدونم پزشک روی چی حساب میکنه

فرق بین مینور و ماژور خیلی زیاده 

و تحت هیچ شرایطی یکی حساب نمیشن 

شما داری برای یه مادر باردار کامنت میذاری و مسئول صحت و سقم حرفاتون هستی

1290