2410
2553

خانما روز ۳۴پری هستم با متفورمین نهایت سی و دو روز میشدم الان دو روز تاخیر دارم ولی گاهی درد پری میادو میره ولی کلا حس میکنم نمیخوام دیگه پری شم!آیا متفورمین باعث تاخیر میشه؟

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
نه فکر نکنم یه سوال دارم‌ متفکرین و روزی چند تا می خوردی

سه تا عزیزم اولین بار سی و دوروز دومین بار سی و یک روز سومین بار سی روزه شد دو ماه نخوردم باز عقب زدم این ماه منظم خوردم دیگه باید نهایت سی و دوروزه میشدم که الان سی و چهار روز نشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دوز متفورمینت چند بود که روزی سه تا خوردی عزیزم برای من گلای وانس ۷۵۰ هست دارم روزی دو تا میخورم؟؟

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘

عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم من ماه قبل ۱۸ روز از پری گذشته بود که دیگه مطمئن بودم باردارم ولی آزمایشم منفی بود و توی سونو یه کیست ۵ سانتی دیده شد.حالا من هی علائم کیستمو ربط میدادم به بارداری😐😥

شمام بهتره یه ۳.۴ روز دیگه بی بی چک بزنی که انشالله انشالله مثبته ولی اگرم منفی بود که انشالله نیست برو پیگیری کن....یه سوال من که متفورمین میخوردم چرا باید یهو کیست بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
عزیزم من  یه مدت می خوردم ولی روزیی دو تا  عقب نمی انداختم اصلا  احتمال داره باردار ...

ممنون از جوابت

2714
دوز متفورمینت چند بود که روزی سه تا خوردی عزیزم برای من گلای وانس ۷۵۰ هست دارم روزی دو تا میخورم؟؟

فک کنم پونصد باشه

عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم من ماه قبل ۱۸ روز از پری گذشته بود که دیگه مطمئن بودم باردارم ولی آزمایشم ...

عزیزم چهارده سیکلم سونو شدم ی فولیکول ۱۸ داشتم اگه کیست داشتم دکتر بهم میگفت در عرض پونزده روز که کیست در نمیاد خواهری

عزیزم چهارده سیکلم سونو شدم ی فولیکول ۱۸ داشتم اگه کیست داشتم دکتر بهم میگفت در عرض پونزده روز که کی ...

شاید باورت نشه ولی منم دقیقا ماه قبلش سونو شدم همه چیز عالی بود.البته این کیستم کیست ساده فولیکولی بود یعنی تخمکی که آزاد نشده بود و تبدیل شده بود به کیست.که با ال دی آب شدنش راحته 

عزیزم نمیخوام نا امیدت کنم من ماه قبل ۱۸ روز از پری گذشته بود که دیگه مطمئن بودم باردارم ولی آزمایشم ...

تنبلی تخمدان داری؟شاید رحمت فیبروکیستیک هست عزیزم ولی معمولا برای درمانش ال دی باید بخوری من کلا تا الان کیست نداشتم فقط یکبار بعد سقط ی کیست داشتم که یکماه ال دی خوردم خوب شدم بعید میدونم کیست باشه یا هورمونام بهم ریخته و حتی با متفورمین عقب زدم یا باردارم بیشتر نگران گزینه اولم

تنبلی تخمدان داری؟شاید رحمت فیبروکیستیک هست عزیزم ولی معمولا برای درمانش ال دی باید بخوری من کلا تا ...

آره عزیزم من پلی کیستیکم.این ماه ال دی خوردم.انشالله کیسته رفته باشه🤕.سما گفتین متفورمین میخورین فکر کردم شما هم پلی کیستیک هستین

شاید باورت نشه ولی منم دقیقا ماه قبلش سونو شدم همه چیز عالی بود.البته این کیستم کیست ساده فولیکولی ب ...

پس کیست درنیاوردی فولیکولت آزاد نشد الان به نظرت چیکار کنم برم آز اگه منفی شد برم سونو؟

آره عزیزم من پلی کیستیکم.این ماه ال دی خوردم.انشالله کیسته رفته باشه🤕.سما گفتین متفورمین میخورین فک ...

والا دکتر درست حسابی نگفت ازش پرسیدم گفت پنجاه پنجاهی،منم نفهمیدم ولی کیست نداشتم تاحالا فقط پریم از همون سن بلوغ نامرتب بود ولی هرماه فولیکول ۱۸ دارم چ با دارو چه بی دارو

2706