2737
2734

شوهرمن خیلی اهل گشت و گذاره از طرفی هم همش مامانم غرمیزنه بهم بشبن تو خونت استراحت کن الان ۴-۵روزه خونه مادرشوهرمم ازطرفی ماه دیگه هم میخواد همسرم باهم بریم مشهد

همسرم رفیق بازنیست ولی خب خونه مادرشوهرمم یکی دوساعت فاصله اس و باماشین باید بریم برگردیم 

دلم میخواد تو خونم اتراحت کنم ولی همسرم ننیزااااااره چیکارکنم اول بارداری و این دردسرا 

از طرفی هم استرس دارم نی نیم چیزیش نشه اخه الان هممممممه میدوننن حاملم به لطف مامانم و مادرشوهرم 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااا اگه مشکلی نداری واسه چی استراحت

من خودم همه ی کارامو کردم

کلی گردش و سفر هم رفتم

مهمونی هام هم به راه بود

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

در صورت لک بینی استراحت مطلقه وگرنه چیزی نمیشه نترس‌

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
استراحت کنم ولی همسرم نمیزاره

بگو لكه بيني پيدا كرده م يا دكتر گفته جفت پايينه بايد درازكش باشي بيشتر. ولي خونه مامانتم تعطيله ها. 

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

اگه دکتر دستور خاصی نداده استرس نداشته باش 

من ماه پنج اسباب کشی کردم ماه هشت مسافرت رفتم تا یک هفته به زایمانمم مثل فرفره میچرخیدم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
وااا اگه مشکلی نداری واسه چی استراحت من خودم همه ی کارامو کردم کلی گردش و سفر هم رفتم مهمونی ه ...

ماه اولم اره؟؟؟من الان ۶،هفته ام بس مامانم به جونم غرمیزنه عصبی میشم واقعا نمیدونم چی کنم درک نمیکنن اصلااا

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

بی خیال بابا .از همین الان حودتو ننداز .برو بگرد هیچیتم نمیشه!!اگه بخوای همش استرس داشته باشی که بدتره!!قدیمیا رو یادت بیار که همش کار سنگین میکردن!!تو که میخوای بری عشق و حال!!نهایت دیدی دیگه درد داری و اذیت میشی با شوارت صحبت کن .مطمئن باش میفهمت

2706