2733
2734
عنوان

چیکار کنم بدنم بو نده.😫

6995 بازدید | 50 پست

دوستان من یک روز درمیون حموم میرم ولی یه روز نگذشته احساس میکنم زیربغلم بو میده.

از یه طرفم فکر میکنم لباسام هم بومیده بااینکه به محض درآوردنش تو لباسشویی میندازم ومیشورمش.من فک میکنم بودار بودن لباسام از لباسشویی باشه.نظر شما دوستان چیه؟واسه ازبین رفتن بوی بدن ولباسا چه راهکارایی پیشنهاد میکنید.ممنون از تک تکتون🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرروز دوش بگیر

لباسشویی رو با سرکه جوش شیرین جرم گیری کن تا مطمئن باشی

در لباسشویی رو باز بذار تا بو نگیره

داخل لباسشویی نرم کننده خوشبو بریز تا لباسا بو بگیرن

اسپری زیربغل استفاده کن

زیادم حساس نباش😉

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

من توی بارداری همش احساس می کنم بدنم بو میده، بعضی روزا دوبار میرم دوش میگیرم، لباسا رو مدام تو لباسشویی می ندازم و ... از ادکلن و اگه داری بادی اسپلیش و مام استفاده کن خیلی تاثیر داره، پودر لباسشوییتم عوض کن

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
به جای مام پماد زینک اکساید بزن اصلا زیربغلت بو نمیده دیگه

به بعضی ها نمی سازه فقط

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

لباساتو حتما تو آفتاب خشکشون کن 

بدنتم من خودم مام میزنم با یه اسپری بدن 

ماشین لباسشویی هم یه قرصای جرمگیر مخصوص ماشین هس بگیر بنداز تو ماشین واون در پایینو باز کن ماهی یه باریه ظرف زیرش بذار تا آبهای مونده خارج بشه 

هر روز دوش بعد روی بدن تمیز دقت کن ...روی بدن تمیز 

نه عرق کرده به محض خشک کردن مام یا اسپری ضد عرق بزن روزی دو سه بار تجدید کن محاله جز محالاته عرق کنی

اینا همش بهانه اس امکان نداره عرق کنی بو بگیری

بعضی ها روی همون عرق بدنشون مام میمالن یا اسپری میکنن معلومه بوی عرق بدن تندتر میشه این اشتباهیه ک اکثرا مرتکب میشن !

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
زینک اکساید شامپو بدن هست؟یاچی؟

پماد هست..از داروخانا بگیر..تا وقتی رو بدنت هست بو نمیگیره بدنت...من برا شوهرم میزنم عالیه

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2706