2733
2739
عنوان

سحر و جادو واقعیت داره؟

383 بازدید | 46 پست

من وشوهرم خیلیا دورمون هستن که دوسندارن با هم خوش باشیم یا باهم زندگی کنیم 

یه مدته شوهرم میگه میام خونه سنگین و بی حوصله و سردرد میشم حتی بهونه میگیره همش خودش میگه شک کردم به این حالم میگه شاید از سحرو جادویه 

خودمم هر صبح سردرد میشم و احساس میکنم به دست و پاهام وزنه وصل کردن اصلا دوسندارم برم بیرون و همین کنج خونه با خودم درگیرم 

بنظرتون چکارکنم

یه روزی حال منم خوب میشه

افسردگی گرفتین .برین بیرون هوایی عوض کنید وانرژی بگیرید

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسردگی گرفتین .برین بیرون هوایی عوض کنید وانرژی بگیرید

همین روز شنبه گفتم منو ببر یه دوری بده تا سرکوچه نرسیده گفت برگردیم که فلان و بهمان

نمیدونم بخدا

یه روزی حال منم خوب میشه
2731
2738

شاید تو خونتون نشت مونوکسید کربن یا کمبود اکسیژن داشته باشید

از سالم بودن دودکش بخاری و ابگرمکن و پکیج مطمئن بشید.

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
واقعیت داره.درسته که پسرم اما منم به سحر و جادو باور دارم .حتی از این طریق یکی از فامیلای مارو طلاق ...

شوهرمنم قبلا طلاق گرفته بوده میگه اونجا هم سحروجادو میکردن وقتی میرفتم سمت خونه ی خودم تو سوز زمستون گرمم میشد 

یه روزی حال منم خوب میشه
2706