2733
2734
عنوان

خاااک😟😟متاسفم برا خودم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 20292 بازدید | 351 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گاهی این سردی‌ها و ناراحتی‌ها انقد کِش داده میشه یهو نگا میکنین میبینین چقدررررر از هم دور شدین

بنظرم وقتی هیچکدوم حرف همو قبول ندارین دیگه بحثو همونجا تمومش کنید...ب شوهرت بگو واقعا بیخیال دعوا نه من درموردش صحبت میکنم نه تو...بیا مثل قبل باشیم حیفمونه و....

برو پیشش بخواب مثلا تو خواب چندتا لگد بهش بزن..بیدار که سد جوری وانمود کن که تو خواب اینکارو کردی... ...

😂😂😂خواهرم دلت میخاد من امشب بیرون بخوابم😵

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2738

گاهی کش دادن یه موضوع بیشتر باعث سردی میشه البته اینم بستگی به شناخت از طرفت داره اگ شوهرت از هر لحاظ دیگ خوبع و قبولش داری واسه یه دلخوری و حرفایی ک ارزش نداره و الکی گندش کردین قهرو طولانی نکنین چون عادی میشه به مرور زمان

فقط طلاق😁

منم شوهرم گاهي حرفمو و پيش نهادمو گوش نميده كه البته من سعي ميكنم هيچ وقت پيش نهادي ندم ولي يكبار هم كه بگم.... انگار نه انگار.و سرد ميشيم بهم و اينكه امشبم خوابيد

ولي كافيه فقط خودش كاري بخواد حتي اگه من بدبخت خسته باشم 

فقط اولم كار خودشو انجام ميده و خرش از پل ميگذره

نميدونم ما زنا چكنيم واقعا

آخی عزیزم، گریم گرفت     خوب مشکلاتتونو با صحبت حل کنید، الان برو بغلش کن، چیزی هم بهش نگ ...

قربون دل مهربونت❤

وقتی بغلش کردم پسم زد

هیچ وقتی برای صحبت های من نمیزاره

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
اینقدر ازین اخلاقم بدممم میاد😟😟

عزیزم محبت و بغل کردن و ...واقعا ضعف هست حتی بعد از دعوا و بحث مگه چه اشکال داره .. 

واقعا یک زن عاشقانه شوهرش رو بخواد 

حتی اون مرد ناز کنه ضعف هست ...

انشاالله باهم خوش باشید و خوب 

بعضی وقتا مردا میرن توی غار تنهایی خودشون بهش فرصت بده عزیزم 😊

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2706