2733
2734

من سر واکسن ای بچم خیلی اذیت شدم اما به نظرم چاره ای نیست بهتر بزنی تا اینکه خدا نکرده بچت بیماری رو بگیره. ضمن اینکه از الان به بعد دوباره برا همه تزریق میکنن

عزیزم من همدانم دو تا از شهرستانها اوردن ولی شهر نا نیاوردن  خیلی نگران وبشدت پیگیرم  دخ ...

زمانش رو بهتون اعلام میکنن مثلا گفتن تهران تا آخر بهمن.

شهر به شهر فرق داره 

من هم از اخبار ۲۰ و سی شنیدم از تو نت سرچ کردم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واکسن فلج اطفال دو نوع قطره خوراکی و تزریقی هست. ویروس فلج اطفال سه تیپ داره. تیپ ۱.۲.۳ واکسن خورا ...

ما قمم پسرم همون سال  ۹۵واکسنو زد درسته

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
این واکسن توی ۴ ماهگی باید زده میشده ، توی برگه واکسن هم نوشته ، مگه شما بقیه واکسنارو هم نزدید ؟ ای ...

چرا بقیشو زدم

ولی اینو نزدن

راه انتقالش دهانیه

حالا تو ببین یه افغانی که تازه از کشورش اومده ایران و این ویروس رو داره بیاد آب دهانش بخوره به بچه من بعد ویروس وارد بشه بعد از اون مدل فلج کننده باشه که خییییلی کمه

آخه واسه این احتمال ضعیف چرا باید واکسنش رو برنم؟

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2731
ما قمم پسرم همون سال  ۹۵واکسنو زد درسته

بله عزیزم.

خواهر شوهرم قم هستن من یادمه زنگ زد گفت برا دخترش واکسن زده 💙

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بهتره بزنی چون ویروس دوباره وارد کشور شده 

نه عزیزم

اینا پشتش نقشه س

فکر نکنید اینقدر همه چیز  ساده اس

ولی دیگه واقعا از حوصله خارجه که از اول توضیح بدم چخبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چرا بقیشو زدم ولی اینو نزدن راه انتقالش دهانیه حالا تو ببین یه افغانی که تازه از کشورش اومده ا ...

داری میگی احتمال ، پس خودتم مطمئن نیستی که مشکلی پیش نیاد ، واکسن برای ایمنی هست ، همه واکسن ها هم که تا الان زدیم عوارض داشته ولی میدونیم که زدنش بهتر از نزدنشه ، برای همینه که قدیما دور از جون مرگ و میر نوزادا بیشتر بوده ، اتفاقا همین دولت دلشون به حال بچه هامون نسوخته که یه واکسن رو حذف کردن ، حالا که دارن میزنن وظیفمونه ببریم ، من ۱۳ بهمن بردمش ، شلوغ بود یه ساعتم توی صف بودم ولی تموم شد و رفت ، نه درد نه تب ولی عوضش خیالم راحت شد ، تا ۳۰ بهمن هم وقت داره ؛ دیگه خوددانی

داری میگی احتمال ، پس خودتم مطمئن نیستی که مشکلی پیش نیاد ، واکسن برای ایمنی هست ، همه واکسن ها هم ک ...

توی کشورهای اروپایی از هر سه نفر یک یادونفر واکسن نمیزنن

بقیه واکسن هاشم واسه این زدم که مامان و بابام دعوام کردن و اینکه مدرسه ثبت نامش نمیکنن😯

نمیزنم براش

چون مطمئنم چندسال دیگه میان میگن که چه نقشه ای پشت این واکسن ها بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا بقیشو زدم ولی اینو نزدن راه انتقالش دهانیه حالا تو ببین یه افغانی که تازه از کشورش اومده ا ...

عزیزدلم من خواهرانه بهت میگم واکسن فلج اطفال رو برای فرزندت بزن

منم خیلی حساس و نگران بودم و از پنج تا پزشک پرسیدم و همه متفق القول گفتن حتما باید زده بشه و هیچ طرح و نقشه و ازمایشی هم درکار نیست و صرفا جهت سلامتی بچه هاست

بازم هرجور خودت صلاح میدونی🙏🙏🌷🌷

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیزدلم من خواهرانه بهت میگم واکسن فلج اطفال رو برای فرزندت بزن منم خیلی حساس و نگران بودم و از پنج ...

فدات😍

درک میکنم عزیزم

ولی بازم نه

چون منم تحقیق کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات😍 درک میکنم عزیزم ولی بازم نه چون منم تحقیق کردم

عزیزم منم همش میترسم و هنوز واسه دخترم نزدم چون به این دولت و آزمایشاتش اعتماد ندارم میشه بگی بهت گفتن پشت این قضیه چی هست؟؟