2733
2739
عنوان

کسایی که باشگاه میرن میشه کمکم کنن

156 بازدید | 10 پست

قدم ۱۶۴ وزنم ۷۰ 

میخوام بیشتر برای لاغری رون پا برم باشگاه 

چون اولین تجربمه نمیدونم چی بگم چی همراهم بردارم بگم چه رشته ای میخوام بیام برای پا 

شش کیلو اصافه تو رون تنهاست 😀خب بدنسازی با دیتگاه خوبه اسپینینگ هم همون ورزش با دوچرخه هس البته همه ...

نه تنها رون نیس اما من میخوام بیشتر رون لاغر بشه کدوم ورزش بیشتر تاثیر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم شما باشگاه برى بعضيا خودشون با دستگاه كار ميكنن بعضيا ميرن پيش مربى بايد بري اونجا بپرسي مربي كي هست بعد بگو ميخوام با مربي كار كنم بعد مربي مياد با متر دور بازو شكم رون اندازه ميگيره بعدم وزنتو ميكشه خودش برات برنامه مينويسه ولي خودت تاكيد كنه دوست داري بيشتر اندامت چه مدلي بشه تا بهت بگه برنامه شخصي و تغذيه بخواي هم هزينش جداس 

2728
2738
اول بگو ميخوام با مربي كار كنم نه تنهايي بعد هر چي ميخواي به خود مربيت بگو اونجا 

یجا خوندم نوشته حرکت پیلاتس اون چجوریه ..بالا یکی گفت باید زومبا اینا کار کرد من فک میکنم با تردمیل و این چیزا میشه

یجا خوندم نوشته حرکت پیلاتس اون چجوریه ..بالا یکی گفت باید زومبا اینا کار کرد من فک میکنم با تردمیل ...

من پیلاتس میرم راضیم چون جنبه درمانی داره برا حفظ تناسب اندامه

چیز خاصی نمیخاد منکه یه ملافه با خودم میبرم فقط

جایی که راه نیست خدا راه میگشاید ⚡