1735
1714
عنوان

مخم پوکید. ازدست شمااااا

7761 بازدید | 510 پست

خب یکی بگه چجوری بزرگ نویسی میکنید دیگه تامنخ ذوق کنم😭😭

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.

😅آموزش نداریم 

تمام عالم فدای ائمه .افتخار میکنم شیعه هستم .شمایی که تو مجازی علیه ائمه میگی میدونی حرفت اصلا ارزشی نداره چون خداوند خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمد ص و حضرت علی و خانم فاطمه زهرا وفرزندانشان آفریدم .آخرش هم حق به حق دار میرسه به آقا امام زمان .پس درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی .امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزید و ...دارن از خود یزیدو ... جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و...نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .    حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود . خدایا شکرت که از دوستدارن ائمه و دشمن دشمنانشان هستم .            از زیارت عاشورا حاجت محال گرفتم   

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

1718
1760

حالا مگه شکافتن اتم یا راهکار برطرف کردن سنگینی آبه😐

یه جوری قرنطینه قرنطینه میکنن انگار تا قبل این در سواحل داشتیم حمام آفتاب میگرفتیم                                                                                                       تا همین دیروز آویزون سیم شارژر بودیم دیگه  
1759
اینجوری😁😁

یکی از کلمه های من کپی پیست کن بعد در ادامه متن خودتو بنویس.کلمه منو بعدش پاک کن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

ببین توشته های بزرگ رو کپی کن خواستی چیزی بنویسی پیست یا الصاق کن تو متنت...پاک نکن متن کپی رو تا وقتی چیزی ننوشتی اوکی☺

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
1651