1147
648
عنوان

مخم پوکید. ازدست شمااااا

7726 بازدید | 510 پست

خب یکی بگه چجوری بزرگ نویسی میکنید دیگه تامنخ ذوق کنم😭😭

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158
من فونت ریز بلدم

استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘
1125

حالا مگه شکافتن اتم یا راهکار برطرف کردن سنگینی آبه😐

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  
584
یکی تاپیک زد گفت سرچ کن بزرگ نوسیسی تاپیکو میاره😊

خخخ حلال مشکلات گوگل

اینا بلد نیستن وگرنه میگفتن🙄🙄🙄

دقیقاا

اینجوری😁😁

یکی از کلمه های من کپی پیست کن بعد در ادامه متن خودتو بنویس.کلمه منو بعدش پاک کن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

ببین توشته های بزرگ رو کپی کن خواستی چیزی بنویسی پیست یا الصاق کن تو متنت...پاک نکن متن کپی رو تا وقتی چیزی ننوشتی اوکی☺

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
1170