1232
1226
عنوان

مخم پوکید. ازدست شمااااا

7743 بازدید | 510 پست

خب یکی بگه چجوری بزرگ نویسی میکنید دیگه تامنخ ذوق کنم😭😭

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
من فونت ریز بلدم

استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘
1233
اینجوری😁😁

شکلکا چی ؟ 

لعنت به شب های بعد از تو    به دردی که ماند از تو   به دادم نمیرسی   رفتی آواره شد خانه    ماندم غریبانه   لعنت به بی کسی   قلب من اینچنین آسان نمیلرزید  عشقت اما به غمهایش نمی ارزید  دنیا را بردی همراهت به نابودی   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی 

حالا مگه شکافتن اتم یا راهکار برطرف کردن سنگینی آبه😐

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام
1167
یکی تاپیک زد گفت سرچ کن بزرگ نوسیسی تاپیکو میاره😊

خخخ حلال مشکلات گوگل

اینا بلد نیستن وگرنه میگفتن🙄🙄🙄

دقیقاا

اینجوری😁😁

یکی از کلمه های من کپی پیست کن بعد در ادامه متن خودتو بنویس.کلمه منو بعدش پاک کن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

ببین توشته های بزرگ رو کپی کن خواستی چیزی بنویسی پیست یا الصاق کن تو متنت...پاک نکن متن کپی رو تا وقتی چیزی ننوشتی اوکی☺

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
1241