1177
648
عنوان

مخم پوکید. ازدست شمااااا

7729 بازدید | 510 پست

خب یکی بگه چجوری بزرگ نویسی میکنید دیگه تامنخ ذوق کنم😭😭

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
من فونت ریز بلدم

استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.                       😘😘میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین😘😘
8

حالا مگه شکافتن اتم یا راهکار برطرف کردن سنگینی آبه😐

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم
1179
یکی تاپیک زد گفت سرچ کن بزرگ نوسیسی تاپیکو میاره😊

خخخ حلال مشکلات گوگل

اینا بلد نیستن وگرنه میگفتن🙄🙄🙄

دقیقاا

اینجوری😁😁

یکی از کلمه های من کپی پیست کن بعد در ادامه متن خودتو بنویس.کلمه منو بعدش پاک کن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
استیکر بزرگ‌میذارن بهم یاد نمیدن😭😭😬

ببین توشته های بزرگ رو کپی کن خواستی چیزی بنویسی پیست یا الصاق کن تو متنت...پاک نکن متن کپی رو تا وقتی چیزی ننوشتی اوکی☺

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
1190