2703
2553
عنوان

بیاید بگیر این تاریخ گذشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 21 پست

یه ماسک صورت دو سال پیش خریدم نصفشو ماهی یکی دوبار زدم میخواستم ببینم چقد دیگ فرصت دارههه.خخخ مرسی از همگی

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوماه دیگه مونده

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

دوستان عزیز تو کشور های خارجی تاریخ به این صورت نوشته میشه

سال/ روز / ماه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2456
نه  ماه وسط نوشته میشه توی داروها  سیستم امریکایی تاریخ رو توی داروها لحاظ نمیکنن بر طبق ...

اگه طبق قوانین بخوای بگی که قانون اینه

سال / ماه

روز اصلا نوشته نمیشه تو داروها

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
وا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

والا من اکثر تاریخ هایی که روی مواد ارایشی دیدم سال/ روز / ماه بوده