2737
2734

یه داداش داشتم که مادرمو خیلی دوست داشت.به مادرم میگفت اگه منو از در خونت بیرون کنی از پنجره میام تو اگه از پنجره بیرون کردی از رو پشت بوم میام پیشت.مادرم با کلی ذوق و شوق زنش داد دختر خالمو عروسمون کردیم وقتی بچه دار شد دیگه براش سنگ تموم گذاشت.چقدر ذوقشو میکردیم ولی اون دخترخاله بی شعور و بی انصافم کاری کرده که الان یه ساله داداشم نیومده یه سر به مامانم بزنه مادرم افسردگی گرفته داره ذره ذره آب میشه الان به داداشم پیام دادم این کارت درست نیست مامان دلش برات تنگ شده ولی به بدترین شکل باهام حرف زد من خدا را شاهد میگیرم مادرم بخاطر داداشم خیلی هوای زنشو داشت و اذیتی نکرد باهاشون.من خودم عروس یه خانوادم ولی هر مشکلیم با مادرشوهرم داشته باشم به رابطه مادر پسریشون کاری ندارم.از تموم خانما خواهش میکنم هر مشکلی با خانواده شوهر دارین رابطه مادر پسرو بهم نریزین مادرا گناه دارن این چشم براهی حق مادر من نیست حق هیچ مادری نیست.تو رو خدا یکم کوتاه بیاین همه مادرشوهرا عفریته و بد نیستن.اگه این مادرا نبودن شوهرای ماهم وجود نداشتن.خیلی دلم پره از عروسمون.خدا به راه راست هدایتش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب چی شد که دیگه نمیان اونو لطفا بگید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ان شالله شرایط عوض شه و بردارت مثل قبل بشه عزیزم

درست میگی حق با شماست

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

آخه میشه مگه فقط خوبی کنی بعد یکسال خونتون نیاد اونم زنداداشت نه !!! خوده داداشت 

حتمن حرفی چیزی بینتون شده که شما نگفتی

گندم از گندم بروید جو ز جو 

البته حتمن اونام دیگه زیادی دارن عکس العمل نشون میدن 

از قدیم گفتن عروس خاله خون در پیاله

2738

عزیزم مطمعن باش مرد اگر واقعا خانوادشو بخواد و بدونه حق با خانوادشه هیچ احدالناسی نمیتونه جلوی رفت و امدشو بگیره مطمعن باش خودش به این نتیجه رسیده

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

وای منم امروز جایی بودم شنیدم یه خانوم یه ریززززز حدود نیم‌ساعت داشت با لحن خیلی بد و بلند ب شوهرش میگفت همه چی زیر سر مادر فلان‌فلان شده اته

هی گفت هی گفت

هی گفت داداشت فلان‌کار کرده لابد مامانت پرش کرده

اون روز خواهرت اینجوری گفت لابد مامانت یادش داده

انقدرم‌بی ادبانه حرف میزدددد مرده هیچییی نمیگفت 

تعجب کرده بودم چرا هیچی نمیگه مرده و زنه چطور نمیترسه از چشم‌شوهرش بیفته با این حرفا

همه برگشته بودن با تعجب نگاش میکردن

خیلی دلم‌گرفت یه مادر انقدر زحمت میکشه

منم خب خیلی پیش اومده از دست مادرشوهرم دلخور شم‌حتی تا حدی که بعدش مدتها مریض شدم ولی هیچ وقت هیچ وقت با این لحن‌پشتش حرف نزدم و راضی نشدم‌شوهرم سر سوزنی رابطه اش کمتر شه با مادرش

همینه از  پسر بدم میاد میگم ادم فقط یه دختر داشته باشه بسههه...اون سری تو مسابقه پسر گفت دوست‌دخترشو که تازه دوماه میشناستش از مادرش بیشتر دوست‌داره ای تف تو روحش باعرض معذرت😌

ایراد از پسرتونه نه عرو‌ستون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706