1147
648

رفته بودیم شام سفره رو انداخت خواهرشوهرم مادر شوهرم گفت چقد تبلی زود باش دیگه خواهر شوهرمم گفت تو خیلی زرنگی مثلا عوضی مادر شوهرمم بلند شد یه سیلی زد تو صورتش اونم از موهای مادر شوهرم میکشید خیلی ناراحت شدم دیگه نمیرم حس میکنم بخاطر منه که نرم خونشون چون همیشه دعوا میکنن جلو من ولی وقتی جاریم میره خیلی مهربون باهم دیگه حرف میزنن😏

تصورشم سخته....دختر موهای مامانشو بکشه

مدتهاست که توی زندگیم یه چیزی کمه..یه جای خالی که با هیچی پر نمیشه....همچی از 8سال پیش شروع شد...همون موقع که پدرم از میانمان پر کشید..و دیگه هیچی مثل قبل نشد...من مانده ام و آغوشی که حسرت بغل کردن پدرش تا آخر عمر همراهشه....روحت شاد پدر مهربونم

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

تو کمک نمیکردی؟

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
1189
1179
1178