2726

امشب تولد شوهرمه خیلی زندگی خوبی باهم داریم خدایی ازش هم راضیم ولی بعضی وقت‌ها اعصابم و خورد میکنه خیلی به خانوادش حساسه مثلا امشب خونمون بودن بااین که غذا اضافه بود ولی بازم ایراد گرف میگه چرا کم ریختی یا چرا میوه کم آوردی در حالی که همه به اندازه خوردن وسیر شدن ...شوهرم هیچ وقت به بابام فحش نمیداد اما امشب این کار رو کرد دلم میخواس دختر تو شکمم پسر بود تا آزادی داشت نه مثل من نتونه ج شوهرش بده هر کارم کنی زن با مرد فرق میکنه ای خدا من پسر میخوام این که خوبه این جوریه مردای دیگه چه جورین ببخشید سرتون رو درد آوردم دلم خیلی گرفته بود بچها دیگه خسته شدم.

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

چرا فحش داد😑

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشکر نباش بابا 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728
ببخشید اینو میگم ولی شما به کسی حتی میخواد شوهر باشه به بابات فحش بده میگین خوب؟!

تمام حرف منم اینه خوبی رو تو چی میبینن

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

اي بابا... خوب چرا؟ چرا اجازه ميدين به پدرتون فحاشي كنه و چيزي نميگين؟؟؟ خوب خودتون اجازه ميدين مرد پررو بشه، اگر همه زنها بلد بودن جواب بدن و انقدر سياست سياست نميكردن الان انقدر مردها هار نبودن. اينطوري بعدا دخترت رو هم ضعيف بار خواهي آورد. بهش بگو خوشت مياد پس فردا كه داماد دار شدي دامادت فحشت بده پشت سرت؟!

2706