2733
2734

سلام.کسی راجع به شیر خشک سیمیلاک کامفورت توتال اطلاعات داره؟برای وزن گیری چطوره؟من چند وقتی هست دخترم دل درد میگیره شدید شیر خشکش سوپرامیله،میخوام عوضش کنم ولی وزنشم کمه،دارم دیونه میشم انقد که راجع به شیر خشک تحقیق کردم کسی اطلاعی راجع به این شیر خشک داره،دخترم شیش ماه و نیمشه

برای وزن کم استفاده میشه

بچهایی که وزن گیریشون کمه میخورن شیر خشک خوبیه 

ولی من بیومیل میدم بهتره از اونم 

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

خواستی بدی بیومیل پلاس ۲ خوبه 

اونم خواستی شیر خشک خیلی خوبیه

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازش استفاده ميكنم واقعا عاليهه به بچه هام فقط sma و سميلاك ميدم هر موقع sma نداشته باشم سميلاكو ميدم راحت قبول ميكنن خيلي خوشمزس

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
من ازش استفاده ميكنم واقعا عاليهه به بچه هام فقط sma و سميلاك ميدم هر موقع sma نداشته باشم سميلاكو م ...

سلام عزیزم 

کدوم مدل سیمیلاک رو میدین؟ پسر من تازگی ها شیرخشک رو با اکراه میخوره میخواستم عوضش کنم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
سلام عزیزم  کدوم مدل سیمیلاک رو میدین؟ پسر من تازگی ها شیرخشک رو با اکراه میخوره میخواستم عوضش ...

سلام عزيز دلم 

من سادشو ميدادم اسمشم سيميلاكً توتال كامفورت ١و ٢ بود ١ مال بچه هاي تا يكساله 

٢ هم مال ١ سال به بالا

خوشمزگيش كه خيليً خوشمزش انشاالله كه قبول ميكنه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
سلام عزيز دلم  من سادشو ميدادم اسمشم سيميلاكً توتال كامفورت ١و ٢ بود ١ مال بچه هاي تا يكساله&n ...

اتفاقا منم همون رو گرفتم. پس میدم بهش انشالله بخوره

ممنون ک جواب دادی

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
اتفاقا منم همون رو گرفتم. پس میدم بهش انشالله بخوره ممنون ک جواب دادی

خواهش عزيزم موفق باشي 😘♥️

سلام نی نی تون تونست بخوره؟

سلام بله اینو میخوره

سلام عزيز دلم  من سادشو ميدادم اسمشم سيميلاكً توتال كامفورت ١و ٢ بود ١ مال بچه هاي تا يكساله&n ...

عزیزم شما سیمیلاک ۲ رو بعد از یه سالگی دادی؟

روش زده ۶ ماه ب بالا

عزیزم شما سیمیلاک ۲ رو بعد از یه سالگی دادی؟ روش زده ۶ ماه ب بالا

راستش من تا يكسالگي بيشتر sma ميدادم اونم شماره بندي داره هر جا اونو پيدا نميكردم سميلاك ميدادم براي هميين دقيق يادم نمياد ولي تا اونجايي كه ميدونم سميلاك كلا دو شماره داره ١/٢ كه به بالاي شش ماه همون دو را ميدن شما ني نيت چند ماهشه اگر يكساله همين دو را بهش بده

2706