2410
2553

چند جایی هست توی همین چند جا خودش بالا و پایین داره محله یه محله توی یه جا خیلی بالا هست و یه محله خیلی پایین

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
چند جایی هست توی همین چند جا خودش بالا و پایین داره محله یه محله توی یه جا خیلی بالا هست و یه محله خ ...

منطقه خوبش کجاست . قیمتش مهم نیست . منظورم از نظر فرهنگیه . شلوغ نباشه زیاد . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منطقه خوبش کجاست . قیمتش مهم نیست . منظورم از نظر فرهنگیه . شلوغ نباشه زیاد . 

واوان خوبه  اونجا هم محله ی بالا و محله پایین داره ولی محله بالاش خوبه 

خیابان امام موسی کاظم و قائمیه هم خوبند درسته که موسی کاظم گرون هست ولی واوان خیلی بهتر با توجه به اون چیزی که شما میخواهید

قیمت لباس چطوره اونجا...

بستگی داره از کجا بگیری و چی بگیری 

مثلا یه جاهایی هست که کیف و کفش خوب و گرون ولی خیلی جاها متوسط 

2714
از نظر امکانات چطوره ؟ مثل تهرانه ؟ 

اینجا از لحاظ امکانات که به نظر من مثل تهران هست 

شما  از چه لحاظ منظورتون هست چه امکاناتی؟

اینجا از لحاظ امکانات که به نظر من مثل تهران هست  شما  از چه لحاظ منظورتون هست چه امکانات ...

همون مثل تهران باشه خوبه . از همه لحاظ مثلا بیمارستان و درمانگاه و مدرسه و تره بار و .... 

همون مثل تهران باشه خوبه . از همه لحاظ مثلا بیمارستان و درمانگاه و مدرسه و تره بار و .... 

کاملا همه چی هست بیمارستان خصوصی و یا دولتی تا واوان نهایت ۲۰ دقیقه و مدرسه غیر انتفاعی و یا فروشگاه همه چی مثل تهران فقط پول داشته باشی 

کاملا همه چی هست بیمارستان خصوصی و یا دولتی تا واوان نهایت ۲۰ دقیقه و مدرسه غیر انتفاعی و یا فروشگاه ...

خیلی خوبه . راستش یکی از آشناهامون میخواد اونجا خونه بخره . چون تهران گرون شده پولش نمیرسه . گفتم بپرسم اونجا چطوره . 

ممنون از راهنماییت 😊😊😊

همونطور گفتم یه جاهایی خوبه ولی جاهایی نه و برای خرید هم یه مدت اینجا باشید متوجه میشید که کجاها وسایل خوب داره و کجاها نه 

امیدوارم که موفق باشید