2726
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5505 بازدید | 432 پست

منو برگردون چمیدونستم شرکت در تاپیک و حرف خاصی نزدن هم حذف میشه 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم دیروز یکی تولد شوهرش گفت 22 بهمنه همه شوخی کردن و بحث رو بردن به راهپیمایی

نی نی یار جان دیروز تو خصوصی بهتون گفتم یکی از تاپیکامو حذف کنید میشه لطفا حذفش کنید

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
😂😂😂😂باوا بخدا من توعمرم تاپیک سیاسی نزدم ک بترکونن فقط عقیدم و گفتم 😆😆😆😃😃😎😎😉😉

ستون پنجم 😂

دست های پشت پرده

گزارش زن اعظم 😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
حالا یه تذکر میدادین.. اقلا ده روز تعلیق کنین بسه دیگه. الان همه بهم میگن تازه وارد 😭

عزیزم من همیشه تذکر دادم ولی چند روز هستش مدام این تاپیک ها رو میزنن و پست میذارن کاربرا خسته شدم دستم درد گرفته  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ماشالا امرو همههههه دنبالت بودن

بعید می دونم  دنبال من بوده باشن

بیشتر  براشون  سوال شده احتمالا 

کاربری گومبولی  ای جدید  ساخته شده ؛  منم  یا فرد جدیدی ک از قطع بودنم  سو استفاده کرده و عضو شده

(البته این برداشت من فقط )

شما کلا چند تا نی نی یارید؟

فقط میدونم نی نی یار 4 مغز فندقی رو نابود کردن😂😂😂 

چن روز پیشم یکی دیگ خدافظی کرد

الا 3 تان

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
نی نی یار شام چی دارید؟ همیشه دوست داشتم بدونم 😂😂

🤣🤣🤣🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عزیزم من همیشه تذکر دادم ولی چند روز هستش مدام این تاپیک ها رو میزنن و پست میذارن کاربرا خسته شدم دس ...

الان که میدونم برنمیگردونین. چند روز دیگه پیام میدم خانم_اقیانوس رو برگردونی 😢

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

همین میشه دیگه

یه کاربر با وقار ۴ سالو اندیه عضوه😌

بدون هیچ اخطاری پاکه پاک

ازش درخواست نینیاری نکردید سرتون شلوغ شده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706