2726
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5505 بازدید | 432 پست
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

ای چاپلووووووووووس

نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترایرونیم  یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم

همه ترکیدن که😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

منم حس میکنم تو خیلی خودشیرینی😁😁

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

@نی_نی_یار_5        

لطفا کاربری گومبولی رو برگردون🌹♥️ 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم شرکت تو تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن ممنوعه  چی بود کاربریتون؟

نی نی یارعزیزمن بلدنیستم تاپیک هام روحذف کنم چندبارم یاددادین نتونستم میشه حذفشون کنین ممنون

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
نی نی یار ۲۲بهمن سالگرد ازدواجمه راجع ب اونم نمیتونم تاپیک بزنم؟؟

نه عزیزم دیروز یکی تولد شوهرش گفت 22 بهمنه همه شوخی کردن و بحث رو بردن به راهپیمایی

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

نی نی یار ربطی نداره ها اما کاش بشه سایت یجوری شه وقتی یکیو ریپلای میکنیم صدسال طول نکشه تا دوباره صفحه ای که توش بودیمو پیدا کنیم

ینی ریپلای که کردیم ارسال شه ولی ما از جامون تکون نخوریم  

قشنگ هر پستو که ریپلای میکنم دوسال طول میکشه زندگیم بیفته رو روال سابق  

وای به وقتی استارترم باشیم و باید کلی پست ریپلای کنیم. بخدا ابقند لازم میشم نفسم بند میاد باید هی بدوام تا همه رو جواب بدم زود قشنگ دوسال از زندگی عقب میفتم  

ای چاپلووووووووووس نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

ن بخدا راس میگم 😂😂😂😂😆

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

گومبولی هستم

اگر عضو شدم  برای جلوگیری از سواستفاده از اسمم بود 

همین

اگر دوست داشتید  کاربری مو  برگردونید 

اگر ب هر دلیلی ک برای خودتون موجه ؛  منو بر نمی گردونید 

رک و واضح بفرمایید  تا از همه خداحافظی کنم و برم  و همه بدونن  کاربری جدیدی ک با اسم  من ساخته شده  من نیستم !!!!!!!

2706