1421
1411
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5205 بازدید | 434 پست

خداروشکر از صبح سرمون رو بردن انقدر تاپیک زدن بحثا هم یه طرفه شده فقط یه عده میتونن حرف بزنن   

لطفا سلامت بچه ها تون رو جدی بگیرین از روزای اول تولد بررسی سلامت جسم رو در نظر داشته باشین و تحت نظر پزشک متخصص اطفال ماهانه رشد مرحله به مرحله رو جدی بگیرین بزرگ بودن سر نسبت به بدن و کوچیک بودن دست و پا رو حتما با پزشک درمیان بذارین کیسی بود که این مسایل براش پیش اومده بود و از شدت ناراحتی دچار بیماری های اعصاب و روان  شده بود به خاطر عدم اگاهی خانواده در برخورد با این مسئله شاید طبیعی باشه اما اول با پزشک مشورت کنید تا بعدا تبعات روانیش گریبان گیر بچتون نشه 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم 

یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎

دو :نی نی یارا (حس میکنم خیلی خوشگلن )😆

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
دخترایرونیم  یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم

قطع شدی چرا  

لطفا سلامت بچه ها تون رو جدی بگیرین از روزای اول تولد بررسی سلامت جسم رو در نظر داشته باشین و تحت نظر پزشک متخصص اطفال ماهانه رشد مرحله به مرحله رو جدی بگیرین بزرگ بودن سر نسبت به بدن و کوچیک بودن دست و پا رو حتما با پزشک درمیان بذارین کیسی بود که این مسایل براش پیش اومده بود و از شدت ناراحتی دچار بیماری های اعصاب و روان  شده بود به خاطر عدم اگاهی خانواده در برخورد با این مسئله شاید طبیعی باشه اما اول با پزشک مشورت کنید تا بعدا تبعات روانیش گریبان گیر بچتون نشه 
1432
گفتم بنویسم نی نی یار ببینه یاد دارم درشت بنویسم😂😂😂

😎😂😂😒

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

ای چاپلووووووووووس

نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
نی نی یار ۲۲بهمن سالگرد ازدواجمه راجع ب اونم نمیتونم تاپیک بزنم؟؟

میخواستی تو این تاریخ ازدواج نکنی...😬😬😬

😂😂😂

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(65)...😋😋😋
1394
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

منم حس میکنم تو خیلی خودشیرینی😁😁

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

@نی_نی_یار_5        

لطفا کاربری گومبولی رو برگردون🌹♥️ 

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
عزیزم شرکت تو تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن ممنوعه  چی بود کاربریتون؟

نی نی یارعزیزمن بلدنیستم تاپیک هام روحذف کنم چندبارم یاددادین نتونستم میشه حذفشون کنین ممنون

خداخسته ام میبینی😢داغونم 😢نازایی کم بود 😢بیماری جدیدم گذاشتی رو دردام 😢به خودت قسم خسته ام خدا 😢😢😢
1387

نی نی یار ربطی نداره ها اما کاش بشه سایت یجوری شه وقتی یکیو ریپلای میکنیم صدسال طول نکشه تا دوباره صفحه ای که توش بودیمو پیدا کنیم

ینی ریپلای که کردیم ارسال شه ولی ما از جامون تکون نخوریم  

قشنگ هر پستو که ریپلای میکنم دوسال طول میکشه زندگیم بیفته رو روال سابق  

وای به وقتی استارترم باشیم و باید کلی پست ریپلای کنیم. بخدا ابقند لازم میشم نفسم بند میاد باید هی بدوام تا همه رو جواب بدم زود قشنگ دوسال از زندگی عقب میفتم  

ای چاپلووووووووووس نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

ن بخدا راس میگم 😂😂😂😂😆

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
دخترایرونیم  یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم

عه تو دختر ایرونی هستی!

آخی

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

گومبولی هستم

اگر عضو شدم  برای جلوگیری از سواستفاده از اسمم بود 

همین

اگر دوست داشتید  کاربری مو  برگردونید 

اگر ب هر دلیلی ک برای خودتون موجه ؛  منو بر نمی گردونید 

رک و واضح بفرمایید  تا از همه خداحافظی کنم و برم  و همه بدونن  کاربری جدیدی ک با اسم  من ساخته شده  من نیستم !!!!!!!

1391