1147
1267
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5145 بازدید | 434 پست

خداروشکر از صبح سرمون رو بردن انقدر تاپیک زدن بحثا هم یه طرفه شده فقط یه عده میتونن حرف بزنن   

بزرگوار شما با اینهمه دانش و اطلاعات و صاحب نظری تو زمینه های روانشناسی سیاسی پزشکی اجتماعی شوهر داری منشی گری حیفی واقعا ( حداقل قبل پست گذاشتن یه سرچ کوچولو تو نت بکن تا بدونی که ه ج گ  جز اختلالات مربوط به فتیش نیست 😉 ) راستی انگشتم با چاقو بریدم میشه روشنم کنی ببینم الان جدا شده انگشتم از دستم یا نه 😢😢😢😢😢😢
عزیزم شرکت تو تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن ممنوعه  چی بود کاربریتون؟

دخترایرونیم 

یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم 

یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎

دو :نی نی یارا (حس میکنم خیلی خوشگلن )😆

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گناگون و زشتی میدن حسودن😒😒😁😁😁    لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁
دخترایرونیم  یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم

قطع شدی چرا  

بزرگوار شما با اینهمه دانش و اطلاعات و صاحب نظری تو زمینه های روانشناسی سیاسی پزشکی اجتماعی شوهر داری منشی گری حیفی واقعا ( حداقل قبل پست گذاشتن یه سرچ کوچولو تو نت بکن تا بدونی که ه ج گ  جز اختلالات مربوط به فتیش نیست 😉 ) راستی انگشتم با چاقو بریدم میشه روشنم کنی ببینم الان جدا شده انگشتم از دستم یا نه 😢😢😢😢😢😢
1279
گفتم بنویسم نی نی یار ببینه یاد دارم درشت بنویسم😂😂😂

😎😂😂😒

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

ای چاپلووووووووووس

نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
نی نی یار ۲۲بهمن سالگرد ازدواجمه راجع ب اونم نمیتونم تاپیک بزنم؟؟

میخواستی تو این تاریخ ازدواج نکنی...😬😬😬

😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینای خسته ی من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉 
1274
نمیدونم چرا من انقد دو تا موجودو دوس دارم  یک :پلیسای فتا (حس میکنم خیلییی خوش تیپن)😎 دو :نی ...

منم حس میکنم تو خیلی خودشیرینی😁😁

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

@نی_نی_یار_5        

لطفا کاربری گومبولی رو برگردون🌹♥️ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
عزیزم شرکت تو تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن ممنوعه  چی بود کاربریتون؟

نی نی یارعزیزمن بلدنیستم تاپیک هام روحذف کنم چندبارم یاددادین نتونستم میشه حذفشون کنین ممنون

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
1264

نی نی یار ربطی نداره ها اما کاش بشه سایت یجوری شه وقتی یکیو ریپلای میکنیم صدسال طول نکشه تا دوباره صفحه ای که توش بودیمو پیدا کنیم

ینی ریپلای که کردیم ارسال شه ولی ما از جامون تکون نخوریم  

قشنگ هر پستو که ریپلای میکنم دوسال طول میکشه زندگیم بیفته رو روال سابق  

وای به وقتی استارترم باشیم و باید کلی پست ریپلای کنیم. بخدا ابقند لازم میشم نفسم بند میاد باید هی بدوام تا همه رو جواب بدم زود قشنگ دوسال از زندگی عقب میفتم  

ای چاپلووووووووووس نی نی یار اینو بترکون😂😂😂😂

ن بخدا راس میگم 😂😂😂😂😆

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گناگون و زشتی میدن حسودن😒😒😁😁😁    لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁
دخترایرونیم  یه کاربر مفید و بی آزار بوده و هستم

عه تو دختر ایرونی هستی!

آخی

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

گومبولی هستم

اگر عضو شدم  برای جلوگیری از سواستفاده از اسمم بود 

همین

اگر دوست داشتید  کاربری مو  برگردونید 

اگر ب هر دلیلی ک برای خودتون موجه ؛  منو بر نمی گردونید 

رک و واضح بفرمایید  تا از همه خداحافظی کنم و برم  و همه بدونن  کاربری جدیدی ک با اسم  من ساخته شده  من نیستم !!!!!!!

1241