1232
1226
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

5100 بازدید | 434 پست

سلام دوستان

لطفا تاپیک راهپیمایی و 22 بهمن نزنید ممنوع هست و بدون تذکر دسترسیتون بسته میشه

شرکت در تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن هم ممنوع هست و دسترسی بسته میشه

لطفا رعایت کنید ما هم خسته میشیم وگرنه دلمون نمیخواد کاربرامون رو ببندیم    

قابل توجه کاربرانی که تو اینطور تاپیک ها شوخی میکنن دسترسیتون بسته میشه 

لطفا به قانون سایت احترام بذارین       

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

فقط بگید پری روز صبح کدوم نی نی یار شیفت بود که صد نفرو ترکوند ؟؟؟؟؟😠😠😠

من فقط شوخی کردم 

الکی الکی ترکوندم 

کی کاربری قبلیم وصل میشه ؟

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
1156

براتون خصوصی پیام دادم

دوست منو برگردونید

کاربری جدیدشو

توصیح دادم چرا اینکارو کرد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1221

شرکت در تاپیک های راهپیمایی و 22 بهمن هم ممنوع هست و دسترسی بسته میشه

این یعنی نریم بیرون راهپیمایی؟؟؟  

چش چش نمیریم

😜😜

چشم عزیزم من نمیگم😁😁😁

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

این گنده نویسها رو هم اگه میشه قطع کنید...

😂😂😂

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁
1167

سلام عزیزم خسته نباشی 😚

چشم گلم .....

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂
1220