2737
2734

ميگه اگه يه چيز زيباي توي يه شخصي ديدي بهشون بگو ، براي شما گفتنش چند ثانيه طول ميكشه ولي براي أونها يه عمر تو ذهنشون ميمونه 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی چیز زیبایی در کسی میبینی بهش بگو... ممکنه گفتنش برای تو چند ثانیه طول بکشه  ولی برای اون یک عمر ماندگاره

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2731

وقتی یه چیز قشنگ توی یکی میبینی بهش بگو

شاید واسه تو به ثانیه طول بکشه ولی واسه اونا ممکنه یه عمر طول بکشه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

این خودش انگلیسیه دیگه

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2738

مضمون کلیش اینه که وقتی میبینی یه زیبایی توی کسی هست بهش بگو

ممکنه گفتنش به اون چند ثانیه طول بکشه ولی برای اون تمام عمر توش بمونه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

اگر زیبایی در کسی دیدی بهش بگو .گفتن برای تو چند ثانیه است اما تاثیر اون تا آخر عمر با اون میمونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم