1265
1273
عنوان

تولدت مبارک پسته جونم😂😂😘😍😍🤗

394 بازدید | 22 پست

فردا تولدمه خانوادم امشب کلی سورپرایزم کردن😘

کلی هم رقصیدم..😂😂😂

حاتون خالی خیلی خوش گذشت

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅

مبارک❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🍰🍰🍰

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

انشالله بختتم مثل پسته باشه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)هنوز نزاییدم😭تیکر به وقت امپول فشار😭چرا نمیای بچه سرتق مامان💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍۱۴ خرداد کاش همه چی جور بشه.کاش همه چی خوب پیش بره.خیلی میترسم برا زایمانم کاش این راه هم به راحتی بگذره.

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

مبارکه ۱۲۰ساله بشی 

🌹🎂

هر وقت دستتون از همه جا کوتاه شد با همه وجودتون این جمله رو بگید🌹وَاُفَوِّضُ اَمری اِلی اللّه اِنَّ الله بَصِیرُ بِالعِبَادِ🌹و کارم را به خدا میسپارم ،خداوند بینای به بندگان است🌹                                                         خدایا منتظر معجزه هات هستم 😞💔
1279
تولد تولد تولدت مبارك  خب ديگ پسته تا الان عمر كردي بسه بيا ي لقمه چپت كنم

وای نه هنوز حیفم بذار ساله دیگه😘😂

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅
1274
1226
1280