1265
1273
عنوان

تولدت مبارک پسته جونم😂😂😘😍😍🤗

394 بازدید | 22 پست

فردا تولدمه خانوادم امشب کلی سورپرایزم کردن😘

کلی هم رقصیدم..😂😂😂

حاتون خالی خیلی خوش گذشت

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅

مبارک❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🍰🍰🍰

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

انشالله بختتم مثل پسته باشه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)هنوز نزاییدم😭تیکر به وقت امپول فشار😭چرا نمیای بچه سرتق مامان💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍۱۴ خرداد کاش همه چی جور بشه.کاش همه چی خوب پیش بره.خیلی میترسم برا زایمانم کاش این راه هم به راحتی بگذره.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مبارکه ۱۲۰ساله بشی 

🌹🎂

هر وقت دستتون از همه جا کوتاه شد با همه وجودتون این جمله رو بگید🌹وَاُفَوِّضُ اَمری اِلی اللّه اِنَّ الله بَصِیرُ بِالعِبَادِ🌹و کارم را به خدا میسپارم ،خداوند بینای به بندگان است🌹                                                         خدایا منتظر معجزه هات هستم 😞💔
1279
تولد تولد تولدت مبارك  خب ديگ پسته تا الان عمر كردي بسه بيا ي لقمه چپت كنم

وای نه هنوز حیفم بذار ساله دیگه😘😂

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅
8
1167
1241