1232
1226
عنوان

تولدت مبارک پسته جونم😂😂😘😍😍🤗

375 بازدید | 22 پست

فردا تولدمه خانوادم امشب کلی سورپرایزم کردن😘

کلی هم رقصیدم..😂😂😂

حاتون خالی خیلی خوش گذشت

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

مبارک❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🍰🍰🍰

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

انشالله بختتم مثل پسته باشه😂

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

مبارکه ۱۲۰ساله بشی 

🌹🎂

هر وقت دستتون از همه جا کوتاه شد با همه وجودتون این جمله رو بگید🌹وَاُفَوِّضُ اَمری اِلی اللّه اِنَّ الله بَصِیرُ بِالعِبَادِ🌹و کارم را به خدا میسپارم ،خداوند بینای به بندگان است🌹                                                         خدایا منتظر معجزه هات هستم 😞💔
1156
تولد تولد تولدت مبارك  خب ديگ پسته تا الان عمر كردي بسه بيا ي لقمه چپت كنم

وای نه هنوز حیفم بذار ساله دیگه😘😂

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐
1213
1167
1220