2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید من21 سالو شش ماهمه همسرم 30 سالشه پسرم 3سالو پنج ماهه تقریبا خییییلی تنهاس اصلا همبازی نداره ومن خیلی دلم میخاد که یه بچه دیگه بیاریم ولی همسرم میگه شرایط مالیمون این اجازه رو نمیده همسرم معمه ومن خانه دار امسال دوباره دارم کنکور میدم که احتمال داره قبول شم بعد اینکه احتمال این هم هست که انتقال بگیرم شهر دیگه البته احتماله فقط چون چندساله مینویسه ونمیدن خودمم اضافه وزن دارم بنظرتون شرایطمون برای بچه اوردن خیلی بده؟

از ارامشم پرسیدن از خنده هات گفتم
2731

من هفت ماهه خستم خسته😫😫😫😫😫جدای از هزینه ماهی سیصد شیرخشک صدوده تومن پوشک و سی تومن سرلاک پنجاه تومن سویق لباس و شیشه و غیره حالا هیچی در ضمن ماهی یه صد تومن تا دویست تومن هم بذار کنار برای دکتر😐😐😐

........
من هفت ماهه خستم خسته😫😫😫😫😫جدای از هزینه ماهی سیصد شیرخشک صدوده تومن پوشک و سی تومن سرلاک پنجاه ...

کل حقوق شوهرمن که میمونه بذاخودمون هشتصده😭

والا با حقوق معلمی یدونه بچه به زور بشه بزرگ کرد تواین شرایط..باز خود دانی..بچه گناه داره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

من بچمو چیکارکنم اخه هییییچ بچه ای تو فامیلای نزدیک نیس همبازی نداره دائما تنهاس ومیشینه پامیشه میگه خدایا شکرت ولی یه داداش به من بده

ببینید من21 سالو شش ماهمه همسرم 30 سالشه پسرم 3سالو پنج ماهه تقریبا خییییلی تنهاس اصلا همبازی نداره ...

عزیزم سن بچه ات مناسبه اوردن فرزند دوم هست اما تو این دوره شرایط اقتصادی خیییلی مهمه درسته خدا روزی رسونه ولی با اینحال بچه خیییلی خرج داره...اگر هم میخوای دانشگاه بری اصلا فکرشو نکن...بچه اتو بزار‌مهدکودک تنها نباشه یا ببر پیش اقوامی که بچه دارن

من یه مردادیم با یه عالم غرور...
من بچمو چیکارکنم اخه هییییچ بچه ای تو فامیلای نزدیک نیس همبازی نداره دائما تنهاس ومیشینه پامیشه میگه ...

ببرش مهدکودکی جایی ثبت نام کن روزانه فقط یکی دوساعت ببرش سرگرم بشه بقیش هم تو خونه یه جوری کم هزینه سرگرمش کن به خاطر حرف یه بچه نمیشه ریسک کرده بالام جان🤓

........
والا با حقوق معلمی یدونه بچه به زور بشه بزرگ کرد تواین شرایط..باز خود دانی..بچه گناه داره

همسرمم همینو میگه سختمونه جفتمونم برای اون شرایط اقتصادی برای منم نگهداری دوتا بچه ولی شدید دلم برای پسرم میسوزه با اینکه کم نمیزاریما براش از هرلحاظ

2706