2703
2553
عنوان

بهترین کار یا دارویی که تب بالا رو بایین بیاره جی هست?

| مشاهده متن کامل بحث + 161994 بازدید | 45 پست
بجه ها اون قطره calpolبیدا نکردم . شیاف استامینفون کرفتم،،جون یبوست داره میترسم بزارم براش,
دستمال الکلی هم امتحان میکنم
اب و هیجی جز یکم شیر من نمیخوره
بازم ممنون از همهتونننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهشت جان استامینوفن برای بچه ی من مثل آب عمل می کنه!!!!!!!!! یعنی اصلا پایین نمیاره! نه قطره نه شربت و نه شیاف!

دکتر یه بار که تب ویروسی خیلی بالا داشت شیاف دیکلوفناک تجویز کرد و 3 سوت تبش رو پایین می آورد البته شیاف رو یک سوم می کردم. 50 میلیگرمی بود. ایبوپروفن هم بهتر از استامینوفن پایین میاره. شربت هم هست. یعنی از وقتی دیگه نمیذاره شیاف بذارم ایبوپروفن می دم.

ضمنا یبوست بهتر از تب بالا هست!
2720
بهشت عزیز دختر من هم تو عید تب ویروسی گرفته بود و دو روز تمام با شیاف استامینوفن هرکاری کردیم تبش قطع نشد تا روز دوم دیدیم رسیده به 39 و نیم و وقتی رسیدیم دکتر 40 درجه تب داشت. منکه از ترس داشتم قبض روح میشدم. دکتر گفت تب ویروسیه . بهم گفت شیاف را هر 4 ساعت اگه تب زیاد بود حتی تا یکی و نصفی هم می تونی بذاری. بعدش شربت ایبوپروفن هم داد که هر 6 ساعت یه بار 3 cc و شربت سودافدرین هم هر 8 ساعت 1.5cc برای جلوگیری از تشنج هم چون تبش خیلی بالا بود یه قرص دیارپام 2 میل رو گفت تو یه قاشق مربا خوری آب حل کنیم و بهش بدیم. خداییش معجزه کرد و فوری تبش افتاد و بعد هم قطع شد.

( دیازپام رو برای این میدن که عضلات بدن رو شل می کنه و مانع از تشنج میشه) البته دخترم گلوش هم ملتهب بود که بهش شربت زیتروماکس دادش
اینو هم بگم که اینها برای بچه من تجویز شده شاید تجویز دکتر برای ذختر شما متفاوت باشه. بهتره ببریش دکتر. ایشالله که زودی خوب شه. واقعا مریضی بچه خیلی سخت و نگران کنندست. درکت می کنم.
خوب که شد یه خبری بده.
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم؟؟؟ با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم ؟؟؟
ادی جون مرسی خانومی امروز باز میبرمش دکتر علت تب واسم خیلی مهمه،،،شیاف همزمان با قطره استامینفون میشه استفاده کرد?
این تب وحشتناکه واسه ی مادر،،منم حس میکنم تب دارم،، بی خودی خونواده ها بیر و شکسته نشدن ، مادر بودن خیلییی سخته، دلم ریش میشه دخترم داغ میشه
‏):
شیاف استامینوفن باید کامل باشه. ولی دیکلوفناک یک سوم. دیازپام هم برای جلوگیری از تشنج می دن. شیافش هم هست. علت تب خیلی بالا می تونه روزولا باشه. بعد از 3 روز تب می افته و بدن دونه می زنه و بعدش خوب میشه.

حدیث جان پستت رو دیده بودم. منم نوشتم تاکید بشه. ههههههههه خیلی عالی هست دیکلوفناک.
2714
سلام عزیزم ،دختر منم توی عید تب خیلی شدیدی کرد که با قطره استامینفون پایین نمیومد و من از شیاف استامینفون استفاده کردم که خیلی زود تبش رو پایین آورد ولی بعد از سه چهار ساعت دوباره تب میکرد که در نهایت دکتر گفت تبش ویروسیه و سه روز طول می کشه ، شربت ایبو بروفن داد و گفت که از استامینفون قوی تره و خداییش هم خیلی خوب بود بعد از دقیقا" سه روز تنش زد بیرون ( دونه های قرمز ) و دیگه تب نکرد
ولی شربت ایبو بروفن ، شیاف استامینوفن و الکل که بچه ها گفتن خیلی موثرن.
اخه میدونید دخترم تب کرد بعد هم بدنش دونه قرمز زد الانم دونه قرمزها رفتن ولی دوباره تب شدید کرد.
شیاف هم کذاشتم فایده نداره، بس به جای استامیفون ایبوبروفن بدم بهتره?
غذا هم نمیخوره،،با بدختی وزن کرفت حالا باز لاغر شد، این ویرووسه جی هست الان ٧روز خوب نشده
رفتم متخصص زیتروماکس داد کفت کوش هاش ملتهبه،، سینه هاش یکم ورم داره،، ایبوبرفن و شیاف هم داد،،از عفونت ادار هم بایدم بدم،، نمیدونم ٢روز بیش دکتر دیکه که بردم اینها رو نکفت، موندم تبش هم بایین نمیاد، اخه جرا بجه ام اینجوری شده،، من این همه مواظبشم،،
این قطره ی calpol ‎نوشتنش دقیق جه طوریه? به هر کی میکم شاخ در میاره اصلا نشنیدن که بخوان داشته باشن،
‏):
عزیزم کلپول هم یه نوع ضد درد و تب آلمانى هستش
تا جایى که میدونم در 2 نوع براى بچه هاى زیر 6 سال و بالاى 6 سال موجوده

در مورد تب بالا ، دکتر پسرم بارها گفته که دارو براى پایین آوردن تب بالا کافى نیست و باید از شیاف استفاده کرد

یه موضوع دیگه هم اینکه بچه یکى از دوستان ، مدت ها بود تبهاى بالایى میکرد که به دارو و شیاف جواب مناسبى هم نمیداد در نهایت به توصیه یه دکتر از عرق کاسنى و عرق بید (بهتره همزمان استفاده نشه ، یکیش کافیه) استفاده کردن که به قول خود دوستمون مثل آبى بر آتشه ! دقت کن که کاسنى از بید خنک کننده تر هستش و اصلا هم نباید زیاده روى کرد

به هر حال از هر روشى که استفاده میکنى همچنان دنبال پیدا کردن علت تب هم باش ، آزمایش خون و ادرار و.. دادى؟ معمولا یه عفونت نهفته میتونه باعث تب به همراه جوش پوستى بشه
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2706