1093
44
عنوان

به نظرتون چطوره؟+عکس

589 بازدید | 47 پست

دانتل نباتی  دارم

اگه این مدل بدوزم شبیه لباس عروس میشه؟

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1053

جلوش زیادخوشگل نیافته

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم...                        اماالآن فقط میخندم وول میکنم ومیرم...                     نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو......

شبيه لباس عقد و نامزدى ميشه

خودكشى مرگ قشنگيست كه به آن دل بستم* دستِ كم هر دو سه شب سير بفكرش هستم* گاه و بيگاه پر از پنجره هاى خطرم* به سرم ميزند اين مرتبه حتما بپرم* ميپرم دلهره كافيست خدايا تو ببخش* خودكشى دست خودم نيست خـــدايـــا تـــو ببخـــش  
8
شبیه لباس نامزدی میشه 

همون دو دلم

ینفر برام سوغاتی آورده خیلی دوسش دارم

اگه کوتاه بدوزم چی؟

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
584
به نظرم با مشکی قشنگه برای نباتی شبیه لباس نامزدی میشه

اره ازهمینش  میترسم

اگه کوتاه بدوزم چی

همون دو دلم ینفر برام سوغاتی آورده خیلی دوسش دارم اگه کوتاه بدوزم چی؟

كوتاه نه فك نكنم ولي اين مدل مخصوصا پايينش نامزدي طور ميشه 

خودتو پیدا کن ...‌🧩 واسه بقیه چیزها گوگل هست 👩‍💻
كوتاه نه فك نكنم ولي اين مدل مخصوصا پايينش نامزدي طور ميشه 

آره راستم میگی مرسی

بچه ها چطوری برم پی وی نی نی یار

مابچه بودیم یه بازی بودبنام: 👈                                                 (همه ساکت بودندناگهان خری گفت)...                                      صدبرابرپلی ایستیشن۳لذت داشت
835