2726
عنوان

کشک بادمجون

147 بازدید | 11 پست

کسی تاحالا کشک بادمجون درس کرده ک بجای بادمجون کبابی بادمجون اپز توش باشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخ آخ نگو دختر یه ماه قبل عیده همه رژیمیم

من ک بخاطر نی نی باید بخورم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
اره من همیش اینطور میپزم

میشه یادم بدین

اره بادمجون با نصف استكان اب بريز تو زودپز با زردچوبه و نمك بعد از سوت اومدنش ده دقيقه بازش كن سيرو نعناع و گردو و پياز داغ و كشك بريز نوش جان

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
اره بادمجون با نصف استكان اب بريز تو زودپز با زردچوبه و نمك بعد از سوت اومدنش ده دقيقه بازش كن سيرو ...

تو زودپز بریزم اخه تاحالا از زودپزم استفاده نکردم میترسم

بادمجون حلقه حلقه کن بعد یه لیوان اب بریز درش بزار با حرارت متوسط بعداز ی ربع ببین کاملا پخت با گوشکوب له کن در ضمن نباید اب داشته باش باید بزاری ابش تموم بش بعد سیر رنده کن اضافه کن بهش زردچوبه و نمک بزن بعد روغن بریز یکم سرخش کن در حد سه دقیقه بعد کشک بزن یکم تفتش بده بعد با نعناع داغ و پیاز داغ تزیینش کن

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
تو زودپز بریزم اخه تاحالا از زودپزم استفاده نکردم میترسم

نترس عزيزم زودپز ك ترس نداره

من تو قابلمه درست نكردم نميدونم چجوريه عزيزم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
بادمجون حلقه حلقه کن بعد یه لیوان اب بریز درش بزار با حرارت متوسط بعداز ی ربع ببین کاملا پخت با گوشک ...

ممنونم

نترس عزيزم زودپز ك ترس نداره من تو قابلمه درست نكردم نميدونم چجوريه عزيزم

ممنون