2737
2734
دقیقا ما هم عاشق بچه ایم هر دو ولی تصمیم گرفتیم فقط همین یه دونه

پسر من تا ۶ سال تنها بود

هدیه تولد ۶ سالیگیش دخترم بود و البته کادویی به مناسبت خواهر دار شدنش(چون باور نمی کرد بگیم نی نی برات کادو آورده😅😅)

واقعا حس خواهر یا برادر داشتن بی نظیره...شادیش واسه بچه هز صد تا امکانات و لباس و اسباب بازی بیشتر بیشتره

پسر من که میگه خواهرم گنج با ارزش منه

قبلش خیییلی غصه میخورد که تنهاست و همش حسرت اونهایی که چند تا خواهر برادر بودن رو میخورد

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
مگه  به همین راحتیه سه تابیاریم پس فردابیایم بشینیم لینجااینواونونفرین کنیم که پوشک نمیتونیم بخ ...

وای من هروقت بهداشت میبرم پسرمو ی خانومی هست میاد با۴تابچه قدو نیم قد یکی اونور میره یکی اینور 

اون یکی کتک میزنه اصن ی وضی اینا راه جلوگیری نمیدونن مگه

من ی دختر ۵ساله و ی پسر۵ماهه دارم خداروشکر ولی این مدلی اصن نیارین چرا وقتی اعصاب وپول ندارین پای ی بچه بی گناهو به این دنیا باز میکنیم همون سقط بشه بهتر از اینه که از ی مامان بی اعصاب و بی حوصله کتک بخوره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دوس دارم بچه دوم بیارم ولی حوصلشو ندارم.خداروشکر وضعمون هم خوبه

خوشبحالتون.منوشوهرم عاشق بچه ایم.خیلی دوسداشتم دوسال دیگ اقدام کنیم.امابااین وضعیت جامعه فعلافکرشونمیکنیم.والاحوصلشم دارم ترسم ندارم.فقط مایه نیس

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
2731
پسر من تا ۶ سال تنها بود هدیه تولد ۶ سالیگیش دخترم بود و البته کادویی به مناسبت خواهر دار شدنش(چون ...

لایک داره پستت اماخدالعنتشون کنه اینقدگرونی شده که قشرمتوسطم نمیتونن مایحتاج تامین کنن چ برسه ب بی بضاعتا

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋

من که غلط بکنم دوتا دارم همونا رو ساپورت کنیم بسته میلیاردرم بشم نمیارم خسته شدم همش بچه بزرگ کن از زندگی هیچی نفهمیدم فقط بچه بزرگ کردم خدا ان شاالله بده به اونایی که ندارن

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
وای من هروقت بهداشت میبرم پسرمو ی خانومی هست میاد با۴تابچه قدو نیم قد یکی اونور میره یکی اینور  ...

به نظر منم شرط اساسی واسه بچه دار شدن اول تفاهم نسبی پدر و مادر هست

و بعد هم‌اعصاب و حوصله اونا مخصوووصا مادر

چون به هینه دیدم‌که روزی بچه رو تو ی خانواده سالم و زحمتکش خدا می رسونه ولی اعصاب اگه داغون باشه واقعا ظلمه به بچه....با اومدن بچه جدید هم فشار رو طرف بیشتر میشه

باید اول اعصاب و حوصله رو درست کرد بعد بچه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون