1177
44
عنوان

چرا همتون بزرگ مینویسین😐

1912 بازدید | 254 پست

بسه دیگه فهمیدیم بلد شدین😑 طرف با ناراحتی اومده تاپیک زده اون وسط اموزش درشت نویسی میدن😐

حالا اصلا قشنگ هم نیست درشت نوشتن! 

عسلشودر نیارید پلیز😣

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

ذوقشونو کور نکن نامرد😂

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

😐دوست داریم😄😄

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔
عه به ماهم یاد بدید

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
ای جوونم ذوق دارن😍ولی آره دیگه شورشو درآوردن😐

😐شور نه💩💩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔
8
بگو چجوری مینویسی😃😃

😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
کی یاد داد بهشون؟

نمیدونم والا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تازه یاد گرفتم😄

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶)                       سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست                      به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند                    الله نورالسماوات والارض 

به منم یادبدین

اسی بااجازه😂

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگلی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیست❤.  زندگیم ( همسرم+نی نی تودلم👪)

😄هنوز خز نشده اخه، بايد يه چند روز ادامه بديم😬

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  + اخايي( دوستان اشاره كردن) + من توام يا تو مني(بازم دوستان اشاره كردن😆) + آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
بگو چجوری مینویسی😃😃

😐این استیکرو کپی کن بعد پیست کن هرچی بعدش بنویسی بزرگ میشه😄😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1183