2726
عنوان

پدربزرگـ شوهرم

197 بازدید | 4 پست

خیلی آدم خوبی بود،از اینهایی که ازپیششون بودن خسته نمیشی ازاینا که وجودشون باعث شادی ونشاط خونه اس،

فوت کردن،میشه براش صلوات وفاتحه بفرستین ،

اگردوست داشتین

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

همچنیین رفتگان شما

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون دوستان

2728

سلام عزیزم خدا رحمت کنه انشالله مادر بزرگ شوهر منم شیش روزه که فوت شده براش دعا کن.اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست!