2733
2734
عنوان

سوال حقوقی

137 بازدید | 22 پست

سلا بچه ها عمم رفته زن ی پیرمرد شده ک پدر شهیده با چارده سکه مهریه خاستم ببینم آیا از طرف بنیاد حقوقی ب عمم تعلق میگیره یا نه آقاهه دو تا حقوق میگیره یکی بنیاد یکی بازنشستگی خودش حالا بچه های پیرمرد با عمم ناسازگاری دارن و همه حقوقو خودشون برمیدارن خاستم ببینم راهی هست ک عمم بره بنیادشهید واسه خودش ادعای حق وحقوق کنه مثلا حق نگهداری آخه پیرمرده سنش خیلی بالاس و ناتوانه لطفا راهنمایی مرسی

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر قانونی حقوق پیرمرده فقط وقتی ب عمت تعلق میگیره که پیرمرده بمیره اونم حقوق بازنشستگیش نه بنیاد.فقط باید خوده مرده وکالت بده تا زندس حقوقارو تحویل زنش بدن چون حتی اگه عمت اقدامم بکنه بگه حقوق ب باباشون نمیدن باید خوده پیرمرده تایید کنه

2731

چون پدر شهید بوده از روی خیخواهی رفته زنش شده?با توجه به اینکه گفتی ناتوانه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مگه بچه ميتونه بدون اجازه باباش از حقوش بردارهه .بله عمه خانم برند صبحبت كنن با ارگانهاي مربوط ولي پ ...

مرسی قبل اینکه بابتشون ازدواج کنه کارتای بانکی رو ازش گرفتن ب بهونه اینکه حواس نداره فقط در ماه یخچال واسش پرمیکنن

چون پدر شهید بوده از روی خیخواهی رفته زنش شده?با توجه به اینکه گفتی ناتوانه

ن بابا عمه هم پیر بود و شوهرش مرده بود ولی خب سرحال بود دوس داشت شوهرکه

2738
مرسی قبل اینکه بابتشون ازدواج کنه کارتای بانکی رو ازش گرفتن ب بهونه اینکه حواس نداره فقط در ماه یخچا ...

خب ايشون رو ببرند بانك بگن كارتمام گم شد كارت جديد بگيرهه بعدش شماره كارت يا حساب را به اركان مربوطه بدهه يا اينكه كاا در دادكاه شكايت كنه حنما شدني هست و حتما به خانم هم حقوق تعلق ميگيرهه ببريد دنبالش .عجب مفت خورايي پيدا ميشن تازه خوسحال باشن يكي اومد دردسر نگهداري رو كن كردهه هار هم هستن واي حرصم گرفت

خب ايشون رو ببرند بانك بگن كارتمام گم شد كارت جديد بگيرهه بعدش شماره كارت يا حساب را به اركان مربوطه ...

عزیزم اطلاعات غلط ندین ب خانوم حقوقی تعلق نمیگیره تا خوده پیرمرده وکالت نده

عزیزم اطلاعات غلط ندین ب خانوم حقوقی تعلق نمیگیره تا خوده پیرمرده وکالت نده

چرا پدر شوهر من برا خانمش ميگرغت چرا غلط ،بازنشسته شهرداري هم بود الان هم كه فرت شدهه دخترس كه طلاق گرفته دارهه حقوق باباش رو ميگيرهه 

چرا پدر شوهر من برا خانمش ميگرغت چرا غلط ،بازنشسته شهرداري هم بود الان هم كه فرت شدهه دخترس كه طلاق ...

عزیزم شما داری یه چیز بی ربطو ب چیز دیگه ربط میدی این اقا زندس نمرده که.تا زندس هرجا هم خانومه بره اینو بگه میگن خود اقا باید بیاد وکالت بده که حقوقو بدن به زنش ولی وقتی بمیره حقوق بازنشستگیو میدن ب زنش

عزیزم شما داری یه چیز بی ربطو ب چیز دیگه ربط میدی این اقا زندس نمرده که.تا زندس هرجا هم خانومه بره ا ...

شما منوجه نسديد بخونيد گفتم پدر سوهرم برا خانمش ( كه بعد از فوت مادر شوهرم ) گرفت حقوق ميگرفت الان هم كه دو تاشون رحمت خدا رفتم دخترهه دارهه ميگيرهه بخون بعد بگو بي ربط 

2706