2726
عنوان

عید خونه مادرشوهرتون میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااا

خب پدرمادرشن دوست داره ببیندشون

من از دو‌سه ماه پیش نرفتم خونشون به خاطر بارداریم تا عید هم به خاطر نوزادم نمیرم

ولی عید میرم چند روز میمونم خونشون

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728
آنقدر بهم توهین شده ،،امسال اولین سالی که نمیرم

من دقیقا حالم مثه شماست اینقد دلم رو ازردن که رغبت نمیکنم عید برم خونشون از اون طرف اگر نرم خونشون اونم نمیاد خونه مامان و خانوادم ناراحت میشن

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
چرا نریم؟!! معمولا بعد سال تحویل میریم اونجا چون پدر و مادر خودم میرن شهرمون اکثرا، امسالم که تحویل ...

ساعت چنده تحویل؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

خیر

اما به همسرم میگم حتما بره

نمیشه ب خاطر من اونا رو دور بندازه که

ولی من نمیرم

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
خیر اما به همسرم میگم حتما بره نمیشه ب خاطر من اونا رو دور بندازه که ولی من نمیرم

بعد شوهرت خونه مامان شما میاد

خیر اما به همسرم میگم حتما بره نمیشه ب خاطر من اونا رو دور بندازه که ولی من نمیرم

منظورم عید هست

2706