1428
1411

ببخشید اما خیلی قدیمیه .مثلا برا یه خانم سی ساله مناسبه

عشق یعنی به تو رسیدن یعنی  نفس کشیدن      تو خاک سرزمینت عشق  یعنی تموم سال روهمیشه بیقرارم        برای اربعینت❤️یا امام حسین خودت بطلب میدونی  تو دلم چی میگزره اقا جان😢ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️                

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

قدیمی شده 

دلم برای  اینهایی که میان تو مجازی علیه خدا ، دین و ائمه میگن میسوزه  یه انسان چقدر باید تباه باشه و قلبش پراز سیاهی که هزینه کنه واز عمر و مالش برای دشمنی با خدا و دستوراتش و دشمنی با ائمه استفاده کنه ،الهی خدا هدایتتون کنه فقط براتون دعا میکنم.کسی از یزیدی بودن به جایی نرسیده و نمیرسه ،فکر نکن اگه تو تاپیک ها یکسره درگیری مذهبی ایجاد کنی و حرفهای پوچ بزنی  چیزی از ارزش اسلام و ائمه کم میشه ،فقط خودت حقیرتر میشی 
1432

قشنگه ولی قدیمی شده

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
1427
داداشم ۵سال پیش میخواست اسم دخترشو بذاره من نذاشتم چه خواهرخبیثی ام من😈

به نظرت ستاره قشنگه؟؟؟؟یه بنده خدایی داره میذاره روم نمیشه بهش بگم خیلی قدیمیه و اصلا به اسم مامان باباش نمیاد

1331