2726
عنوان

مرغ خوری جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 22 پست

اصلا خونت قراره چند متر باشه؟ چقدر کابینت داری؟ چقدر انباری داری؟ میز ناهارخوریت چند نفرست به ایناشم فکر کن که فردای عروسی نشینی وسط پذیرایی بزنی زیر گریه که اینارو کجا جا بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا مت ده ساله ازدواج کردم از اینا رو جهازم داشتم باورت میشه هنوز استفاده نکردم.به نظرم فقط سپ خوری ...

فقد سوپ خوریشو استفاده کردی اگه بقیش استفاده‌میشه الکی نگیرم پس 

💖
2728

والا من تقریبا هفته ای چندبار استفاده میکنم از ظرف سالادش!مال من 4تاس دوتا سوفله یه سوپ یه سالاد, و یه سرویس چایخوری همراهش,فک نمی کنم 300باشه ها!!من ریجنت گرفتم پارسال دونه ای 900اینا شد,فک کنم مارکش فرق داره😉من فک میکنم آدم باید شیک ترین وسایلشو خودش استفاده کنه اگه اهل اشپزی و دیزاین هستی بگیر و همیشه استفاده کن😍😘

از وسایل اضافه بدم میاد ولی مامانم میگه همه‌چی باید بگیریم 

اتفاقا من میخواستم بگم تو رو خدا به خاطر حرف مردم وسیله اضافه نگیر بعدا دور سر خودت شلوغ میشه و رو اعصابته.  و یه چیز دیگه هم که هست اینه که روز به روز وسایل جدیدتر میان آدم هر چی بازار میره اون جدیدا رو دلش میخواد پس یه چیزای غیر واجب رو بذارین برای بعدها.

البته بستگی به جیبتون هم داره ولی من خودم فکر می کنم هرچیزی که میخری و واجب هست رو بهترینش رو بخر و اجباری هم در کار نیست که هممممممهههههه چی از اون اول داشته باشید.

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

منم تازه ازدواج كردم سوفله خوري و حتما بگير چون خونه تازه عروس وقتي مهمون ميادو ميز ميچيني يه جلوه اي ميده من يدونه واسه خورشت يدونه سوپ خوري و ظرف سالاد كه ست همينا بود گرفتم 

فقد سوپ خوریشو استفاده کردی اگه بقیش استفاده‌میشه الکی نگیرم پس 

سوپ خوریش باز بیشتر استفاده داره اگر سرو سرویس باشعه شامت یا از مهمونات سر میز ناهارخوری پذیرایی کنی.ولی اگر سرویست سوپخوری داره اونم همچین واجب نیستا.