2726
عنوان

خانما چجوری از شوهرتون پول میگیرید .ینی چی میگید که راحت پول میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 185 پست
من دستم پول میمونه مگه؟🤣🤣🤣 زود میرم خرجش میکنم...بیشتر هم گل و گلدون میخرم😎😌😌😌

چه قشنگ😍😍من پول داشته باشم دوست دارم لباس و خوراکی بخرم 

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂خیلی باحال بودش

😁😁😁😃😃😃

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

مستقسم میگم پول میخام با اینکه میگم میخام فلان چیزو بخرم پول لازم دارم ..اگه نداشته باشه میگه صب کن ندارم....امااگه داشته باشه نده میگم کاراتارو همه رو برادر بریم عابر بانک موجودی بگیرم ک همون وقت میگه فک کنم این کارتم پول توش باشه😤😂😂

خدایا رگ گردنمو بیخیال بغلم کن♡میشه یه صلوات بفرستی
2728
خودش میده؟ شاغلی؟

بله 

خیر خانه دار

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!