2737
2739

سلام.مشکل من پول ندادن شوهرمه .لطفا یه راهی بگید که راحت بهم پول بده.شوهرم مرد مذهبیه .ولی نمیدونم چرا نمیخاد قبول کنه زن هم به پول احتیاج داره .نمیدونم چجوری بهش بگم هم شرعی هم قانونی باید بهم پول بده .لطفا بگید چی بگم که بدونه وظیفشه .نه تو دوران عقد نه الان که عروسی کردیم اصلا پول بهم نداده و نمیده ..

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی قلقلکش میدم میگم پول میریزی هااا ...با یبار گفتن میریزه ...یا گوشیش و میدم دستش میگم عشفم بفرست ..یا با اخم وگلایه میگم ...هرسری یطور ..اما خودش هرماه میریزه تقریبا ۵۰۰تومن

2738
هیچی قلقلکش میدم میگم پول میریزی هااا ...با یبار گفتن میریزه ...یا گوشیش و میدم دستش میگم عشفم بفرست ...

شوهره من اصلا شماره کارتمم بلد نیس

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

والا من شوهرم واسه همه خرج میکنه ولی ب من هیییچی نمیده هیچی وضع مالیشم خوبه ولی ب منکه میرسه نمیده منم کلن بهش نمیگم دیگه حس میکنم خودمو کوچیک میکنم

خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش،بنمود هیچش الا هوس قمار دیگر....      بیادتم)
2706