2737
2734

والا من میرم ،بعد عید میخوام برم اقدام،برو بخدا ضرر نداره خیالت راحت میشه،هم تیروئید هم کم خونی هم قند،چون ممکنه نیاز به دارو داشته باشی اول بخوری بعد اقدام کنی،تا از سقط و این چیزا جلوگیری شه،من میخوام سونو رحم و تخمدان هم بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم دکترم گفت کم کاری تیروئید داری... برا همین وزنت زود بالا میرقته .. اگرم باردار میشدی احتمال سقط یا کند ذهنیه جنین بیشتر بود 😊

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

هیچی بعدش ک بارداربشی باید بری آز کامل بدی والبته یه ازمایشی هست ک مقدار پاتن خونو مشخص میکنه اگر کم باشه باید واکسنشو بزنی بعد ۳ ماه اقدام کنی 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
والا من میرم ،بعد عید میخوام برم اقدام،برو بخدا ضرر نداره خیالت راحت میشه،هم تیروئید هم کم خونی هم ق ...

این آزمایشها رو دو ماه پیش رفتم تیروئید و کم خونی و سونو هم رفتم همه چی خوب بود   فقط تو سونوگرافی زده pco.بخاطر همینم دکتر گفت اقدام کن  

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی