2410
2553
عنوان

جاریم به زورمیخوادبرا برادرشوهرم زن بگیره😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 78 پست

مرد ساده ای چیزی سرش نشه کجاش خوبه !😞😞 همون بهتر که دختر داییتو ندادی بهش😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آخه این برادرشوهرم گناه داره خیلی پسره ساده ایه بعداین جاریمم میخواد ازاین زن زنگ مرنگا براش بگیره ک ...

همین ساده بدار زن بگیر میشه چرچیل

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
عجب آدم عهد بوقی شخمیه ببخشیدا خواهرشوهرت بپسنده بدن برادرشوهرت باهاش ...؟😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑😒

قسمت جالبش اینجاس دیگه جاری موردو انتخاب میکنه خواهر شوهر میپسنده مادرشوهرو راضی میکنن برادرشوهر دیگه مجبوره بگیره

نه خیلی خوبه مهربون خوش اخلاق سربه زیر فقط میترسم زنش بددربیاد خیلی پسرخوبیه

عزیزم خوب بودن به صرف به معنی شوهر خوب بودن نیست تو که متاهلی دیگه چرا ... مردای ساده بی اصول ندوس😞 بلد نیستن هیچی😑😑

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

[QUOTE=81911745]مرد ساده ای چیزی سرش نشه کجاش خوبه !😞😞 همون بهتر که دختر داییتو ندادی بهش😂[/QUOTEای بابا هم ماشین داره هم خونه کجاش بده فقط سادس تاحالا شوهرمن پشتش بوده وجمع وجودش کرده الان زن بگیره زنش بددرنیادفقط چون دیگه بعدش شوهرمن نمیتونه کاری کنه

2714
عزیزم خوب بودن به صرف به معنی شوهر خوب بودن نیست تو که متاهلی دیگه چرا ... مردای ساده بی اصول ندوس😞 ...

هم خونه داره هم ماشین یه پسر27ساله ولی  تاحالا شوهرمن پشتش بوده نزاشته حقشوبخورن دیروزداشتم باشوهرم حرف میزدم اونم داداششومیشناسه میگم زنش بددربیادبیچاره داداشت توام دیگه نمیتونی کاری کنی که دیگه متاهل میشه

[QUOTE=81911745]مرد ساده ای چیزی سرش نشه کجاش خوبه !😞😞 همون بهتر که دختر داییتو ندادی بهش😂[/QUOTE ...

همین که یکی دیگه باید جمع و جورش کنه خیلی بده مرد باید حامی باشه جربزه داشته باشه نه اینکه خودش به داداشش تکیه کرده باشه ببین حالا من هر چی بگم تو میگی نه خوبه واقعا هم خوبه ها ولی من میگم به عنوان همسر رو نمیشه گفت حتما هر کی زنش بشه خشبخت میشه باید تو زندگی دید ... الان فردا ازدواجم بکنه مشکلی براشون پیش بیاد شما میگی زنش بد بوده چون برادر شوهر من سادس خوبه و فلان ولی بری عمیق نگاه کنی شاید مشکلشون ریشه تو همین سادگی و بی جربزگی برادر شوهرت باشه خدای نکرده البته😁

آخه این برادرشوهرم گناه داره خیلی پسره ساده ایه بعداین جاریمم میخواد ازاین زن زنگ مرنگا براش بگیره ک ...

اگه خیلی سادس خوبه که زنگش زرتگ باشه بتونه زندگی رو جمع کنه اتفاقا

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
همین که یکی دیگه باید جمع و جورش کنه خیلی بده مرد باید حامی باشه جربزه داشته باشه نه اینکه خودش به د ...

آره دیگه اینم هست ولی نمیدونم چراخوشم میادازسادگیش پیش همه ام تعریفشومیکنم حتی خانوادمم دوسش دارن خیلی خون گرمه بابام میگفت یه دختردیگه داشتم به علی میدادم

آره دیگه اینم هست ولی نمیدونم چراخوشم میادازسادگیش پیش همه ام تعریفشومیکنم حتی خانوادمم دوسش دارن خی ...

حالا انشالله که یه زن خوب گیرش میاد معمولا ادمای ساده و مهربون مث خودشون گیرشون میاد نگران نباش‌

قسمت جالبش اینجاس دیگه جاری موردو انتخاب میکنه خواهر شوهر میپسنده مادرشوهرو راضی میکنن برادرشوهر دیگ ...

آخه سال ۲۰۱۹ ایم بسه دیگه هیچ جای دنیااینطوری نیس خدایی کی گفته مجبوره مرد باید زبون داشته باشه کادو تولد ک نیس ی عمر زندگیه انقد بدم میاد ازاینجور زنا یکم عقل ندارن پس فردا اگه مشکلیم پیش بیاد هیشکی نمیگه چند منه زنی ک مادرشوهر و خواهرشوهر و جاری انتخاب میکنن همون خودشون بگیرنش یا برای شوهرای خودشون یا خودشون باهاش باشن اه😑😑😑😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706