2733
2734
عنوان

دزد بی شرف😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل صحنه ای ک من دیدم تازه من باردار هم بودم  دو کیلو زعفران رو از خونمون دزدیدن ،الهی خر ...

دو کیلو زعفرون خشک بردن   

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2731
مصرف زعفرونتون بالاست ها    

نه عزیزم ما کشاورزی زعفرون داریم شاید سالی ده کیلو زعفران خشک گیرمون بیاد میزاریم تو گاوصندوق  هروقت لازمداشته باشیم میفروشیم

دخترم میدانم میدانم گفتنش کفر است /اما این روزها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤❤
2738

واقعا هم وحشتناکه و تا چند روز وحشت همراهت هست😣😣😣😣😣

عزیزم بازم خداروشکر خودتون خونه تنها نبودین

من ک تو خیابون ی موتوری خاست کیفمو بزنه

نزاشتم ببره

ولی تا مدت ها از صدای موتور میترسیدم😒😒😒

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
نه عزیزم ما کشاورزی زعفرون داریم شاید سالی ده کیلو زعفران خشک گیرمون بیاد میزاریم تو گاوصندوق  ...

فهمیدم عزیزم شوخی کردم

قطعا هیچکسی انقدر مصرف شخصیش نیست

صرف مزاح گفت  

امیدوارم خدا به مالتون برکت بده و به تنتون سلامتی و به دلاتون دل گرمی و عشق

2706