2410
2553
عنوان

دزد بی شرف😭😔

1253 بازدید | 77 پست

دو روز پیش شوهرم میخواست بره جایی.من و دخترم رفتیم خونه بابام.شب هم دعوت بودیم خونه عموم و اخرشب پدرشوهرم زنگ زد به شوهرم گفت یکی از اشناها فوت شده فردا تشییعشه.چون خونه ما از مرکز شهر دوره شب رو موندیم خونه بابام.

دیروز با دخترم برگشتیم خونه.در رو که باز کردم حس کردم خونه سرده.گفتم لابد بخاری خاموش شده.از راهرو که وارد هال شدم دیدم همه جا به هم ریختس.فکر کردم شوهرم دنبال چیزی گشته عجله داشته مرتب نکرده.رفتم توی اتاق خواب و اتاق دخترم دیدم واویلـــــا😭😭😭😭همه چیزو به هم ریختن.کنار خونمون ساختمون نصفه کاره هست.از اونجا اومدن توی بالکن قفل در رو شکوندن با پای گلی اومدن توی خونه و کشوها و کمد ها رو ریختن وسط خونه.چهارتا سکه هدیه جشن به دنیا اومدن دخترم که توی هزارتا سوراخ قایم کرده بودم رو بردن.حتی لباس زیرهامونو هم گشتن.برنج رو که گوشه اتاق بوده ریختن وسط خونه.

😔😭حالم وحشتناک بود از ترس مردم و زنده شدم.بچه به بغل فقط دویدم توی اپارتمان و در خونه همسایه ها رو زدم کمک خواستم.زنگ زدم بابام و شوهرم اومدن و پلیس اومد صورتجلسه کرد.

از دیشب یک ثانیه نتونستم بخوابم.خیلی میترسم.اگه دوباره بیاد چی؟اگه بلایی سر بچم بیاره چی‌؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اون پول خواسته،،،که برده دیگه برنمیگرده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

الهی چقد بد چقد دزدا زرنگن از هیچ جایی دریغ نمیکنن حتی توی جا برنجیم گشتن ببینن چیزی هست هیییی

نترس دیگ نمیاین ولی

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2714

دیگه دوبارع بیاد چیکار کنه اونچه بردنی بود برده متاسفانه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

فدای سرتون خداروشکراونموقع خونه نبودید بلایی سرتون بیارن واینکه باز خوبه چهارتا سکه بردن دزد رفت خونه پدرشوهرم نامردا تا کیسه برنج وزعفرون وخلاصه همه چیز وبردن لباسشویی وتا وسط خونه آورده بودن فرشم لوله کردن که ببرن دیگه وقت نکردن تمام لوازم برقی کوچیک وبردن 😐

دقیقا مثل صحنه ای ک من دیدم تازه من باردار هم بودم  دو کیلو زعفران رو از خونمون دزدیدن ،الهی خرج بیمارستانشون بشه

دخترم میدانم میدانم گفتنش کفر است /اما این روزها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤❤
2706