2726
عنوان

بلایی که پرستار احمق سر دستم آورد

2471 بازدید | 29 پست

سلام دوستان خوبین تاپیک زدم که فقط بهتون بگم اگه یه وقتی واسه بیماری یا زایمان رفتین بیمارستان و میخواستن آنژوکت وصل کنن براتون اگه واقعا احساس درد و سوزش داشتین و اذیت بودین تحمل نکنین هر جور شده مجبورشون کنین که آنژو رو در بیارن جای دیگه بزنن و به خاطر درد یه سوزن دیگه درد خود آنژوکت رو به جون نخرین 

من ۴ روزه که زایمان کردم به خاطر به پرستار ناشی و ببشعور که آنژوکت رو بد زده بود تو رگم الان چند روزه با اینهمه بخیه سزارین از این بیمارستان به اون بیمارستان آواره ام 

دستم از سر انگشتام تا بالای ارنجم ورم شدید کرده و وحشتناک درد میکنه درد بخیه های سزارینم یه طرف درد دستم یه طرف دیگه... 

نمیتونم از دستم استفاده کنم تمام مدت زیر حوله داغ و کیسه آب گرمه 

هزار جور احتمال دادن در موردش یک دکتر گفت عفونت کرده یک دکتر گفت رگ پاره شده یکی گفت خون لخته شده...

هر کسی یه چیزی میگه 

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشاالله چه حالی داری 💪💪باکلی بخیه و دست ورم کرده و حال نزار اومدی تایپیک زدی من سر انگشتم سوزن رفت ی هفته نی نی سایت نیومدم 😄😄😄

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "

واااي بايد همون موقع ميگفتي بيان درستش کنن.واس موقع زايمان منم اينجور شد گفتم اومد درستش کرد،باز همونجور شد،باز گفتم پرستار کلي نق زد در اوردش،بهش گفتم نميخام شما برام انجام بدي  کلي گفت وا واس چيو اين حرفا..ديگه سر پرستار بخش اومد خودش انجام داد.کلي از پرستار بدم اومد شيفق شبش بود تلافيش ميخاست سر من خالي کنه.بازم ي کوچولو دستم ورم کرد

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2706